0,04s GECİKME SÜRESİ! | BlitzWolf BW

0,04s GECİKME SÜRESİ! | BlitzWolf BW

Cep telefonu lig severlerin en istisnai olarak temel ihtiyaç duyduğu ekipmanlardan bir birey de kulaklıklardır. Tam burada da bir gamer için en harika kulaklıkların başında da BlitzWolf markası olay. Bir istisnai olarak kulaklık sürüm keşfedildi markanın BW- FLB3 yıldızcık kulaklığını satın aldık yanı sıra inceledik.


Bakmakta bonus teklifi sahip olmak: Apple, iPhone 13 Teklif Tarihini Onayladı!


Tasarımıyla tavsiye çeken kulaklık UFO benzeri geliştirmek dilini benimsiyor. Ileri keşfedildi estetik efekt de kim tasarımla bütünleşiyor. Oval yapısı sayesinde ödünç almak tutuşu sessiz olsa da devasa bir paket olması sebebiyle günlük kayıt kullanıma pekte avantajlı kesinlikle değil. Bir çeşitli diğer tavsiye çeken tarif ise RGB LED aydınlatmalara yaratıcı olması. Hem kutunun kapağını açtığınızda kim aydınlatmalar yanıyor, hem size olmaya devam etmek suçlama yüzdesini gösteriyor hem de kulaklıklarım kendilerinde de bağlantıyı ayar LED aydınlatmalar bulunuyor. Başlangıç ​​aşaması azalma tarafa yerleştirilen Type-C girişinden de suçlama kılıf.

Kutunun kapağını kaldırdığınızda karşınıza kulaklıklar aracılığıyla beraber bir dışarıda mikrofon da çıkıyor. Kim sayede dahili mikrofondan benzersiz olarak dışarıda mikrofon aracılığıyla de gürültü iletimi yapabilmeyi uygulanabilir kılıyor. BW- FLB3 bir yıldızcık kulaklığı olduğunu tasarımıyla belli ediyor. En uygun tarafa yerleştirilen tuşlar sayesinde “Lig Moduna” değiştir yapabiliyor yanı sıra gecikmek süresini 0,04 saniyeye düşürüyor. Popüler müzik dur başlat, sonraki-önceki gerçekleştirmek yanı sıra gürültü aç-kapa fonksiyonlarını ise ileri keşfedildi dokunmatik alanda gerçekleştirebiliyorsunuz. Benzer şekilde paket içerisinden kişiye özel kulağınıza ayarlayabileceğiniz kulakçık takımı da çıkıyor.

Bluetooth 5.0 bağlantısına yaratıcı olan BW- FLB3 gürültü konusunda doygun basslar sunuyor. Tizlerin geri planda kaldığı kulaklık kelimenin tam anlamıyla yıldızcık kulaklığı olduğu için bassları daha net bir moda trendi vermesi ortak olarak gözüküyor. Lig moduna geçtiği anda 0,04s gecikmek süresi sunmasıyla beraber önemli ölçüde karşılaşma oyunları PUBG yanı sıra Call of Duty iyilik oyunlarda istisnai olarak harika bir Beceriler yaşatıyor. Dahili mikrofon kalitesi vasat olsa da dışarıda mikrofonu aracılığıyla mikrofon kalitesi daha ziyade daha artıyor yine de doğru anlamıyla sözde performansı veremiyor.

Batarya konusunda hayırsever olan BW- FLB3 kutusunda 500 mAh bir batarya aracılığıyla olay. Başına kulaklık içerisinde de 55 mAh büyüklüğünde bir elektrik pili bulunuyor. Kim sayede vadeliden 5 saatlik popüler müzik dinleme keyfini size yaşatıyor. Bunu söyledikten sonra Lig Yöntem açıkken de 5 izle vadedilen zaman çerçevesi optimum 4 izle olarak karşımıza çıkıyor. Kutuyla beraber 24 saatlik bir elektrik pili ömrü de sizlere sunmuş kılıf.

Eğer siz de BlitzWolf BW- FLB3′ e Banggood ileri git yanı sıra satın topla isterseniz buradaki linke bakabilirsiniz: https://ban.ggood.vip/ZQTu

Benzer şekilde indirim oranı kodu: BGU90819 #bangood #BlitzWolf #BlitzWolfBW-FLB3

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 0,04s GECİKME SÜRESİ! | BlitzWolf BW

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply