108 MP ve 10x optik zoom kameralı akıllı telefonlar geliyor

108 MP ve 10x optik zoom kameralı akıllı telefonlar geliyor

Bugüne {kadar} gerçekleştirmiş olduğu sık sık sızıntılarla ünlenen @IceUniverse, şu anda de önümüzdeki on yıl için bir deneyim paylaştı. Bilgiye bağlı olarak önümüzdeki on yıl 108 MP çözünürlüklü ve 10x optik zoom kabiliyetlerine yaratıcı akıllı telefonların geleceğini belirtti. IceUniverse kim tweet’i atarken Galaxy Note 10 modeline benzeyen bir makine fotoğrafı kullanmış olsa da, ancak kim kameraya yaratıcı aslen telefonların ne olacağını bilmiyoruz.

108 MP video kamera geliyor!

Credit Suisse, geçit töreni ayında yayınladığı raporda 2019 yılının an çeyreğinde 65 MP ve 2020 yılı itibarıyla da 108 MP kameralı cihazların hayatımıza gireceğini belirtmişti. Şu anda halihazırda Realme aracılığıyla 64 MP‘lik Samsung sensörünün cihazlarda kullanılmaya başlandığı gördük. Benzer şekilde Qualcomm’un da video kamera sensörleriyle endişeli eşdeğer bir tahmin edilen sahip olmak.

Peki kim sensörü bu üretecek? Zaten MP anlamında en uzun gerçekten değer geçtiğimiz aylarda tanıtılan Samsung’un sensörü. Bir çeşitli diğer devasa video kamera algılama birimi üretici Sony ise ancak Samsung’a çözüm vermiş kesinlikle değil. Benzer şekilde Samsung’un 5x optik zoom’a yaratıcı bir algılama birimi ileri çalıştığı da biliniyor. Algılama birimi üreticilerini düşündüğümüzde yine Sony ve Samsung aslen ihtimaller.

Bakalım IceUniverse’ün iddiası kim keşif de gerçeklik çıkacak mı ve kim algılama birimi aslen hangi tedarikçi vasıtasıyla üretilecek.

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: 108 MP ve 10x optik zoom kameralı akıllı telefonlar geliyor

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply