16 ASUS ve ROG ürünü, CES 2021 İnovasyon Ödülü kazandı

16 ASUS ve ROG ürünü, CES 2021 İnovasyon Ödülü kazandı

Lig, bilgisayar sistemi topluluk birimleri, bilgisayar sistemi donanımı ve bileşenleri ve cep telefonu araçlar kategorilerinde ASUS ve ROG modelleri, birkaç ödüllere layık görüldü. CES’te avantaj şampiyon ASUS ürünleri orta; ZenBook Duo, ZenBook Pro Duo, Zen AiO serisi, Pro WS anakart, Mini PC PN63 ve ZenBeam Latte L1 bulunuyor. Ödüle layık görülen ROG modelleri ise ROG Zephyrus G14 ve ROG Strix LC Radeon RX 6800 XT oldu.


İlginizi çekebilir: ASUS, son zamanlarda farkına varmak modellerini duyurdu!


Asus, 2021 yılına hemen bir kapı aralığı yaptı

ASUS ve ASUS Republic of Gamers (ROG), 16 ürününün CES 2021 İnovasyon Ödülü kazandığını duyurdu. Kim ödüller müşteri elektroniği alanında inovasyon, tasarım, yetenek ve sanatsal açısından benzeri görülmemiş Sonuçlar gösteren ürünlere takdim ediliyor. Son zamanlarda duyurulan ödüllü ürünlere üstüne üstlük CES 2021’de İnovasyon Ödülü şampiyon ASUS ürünleri ZenBook Duo (UX482), ZenBook Pro Duo (UX582LR), Zen AiO A5400/A5200/A5401/M5401, ASUS Pro WS WRX80E-SAGE SE WiFi, Mini PC PN63 ve ZenBeam Latte L1 oldu. Kim ürünler ROG Zephyrus G14 ve ROG Strix LC Radeon RX 6800 XT’nin arasına katıldı. Kazanılan ödüller, ASUS’un geliştirmek ve inovasyon ile harika müşteri deneyimleri sunma kararlılığını ne zaman daha vurguladı.

Consumer Technology Association (CTA) vasıtasıyla yürütülen CES İnovasyon Ödülleri Eğitim programı, yıllık müşteri elektroniği sektöründe 28 benzersiz varlık kategorisinde geliştirmek ve tasarım açısından benzeri görülmemiş özellikler taşıyan ürünleri onurlandırıyor. Endüstri uzmanlarından dahil jüride medya mensupları, tasarımcılar ve mühendisler kuruluş alıyor. Yapılan başvurular inovasyon, tasarım, yetenek, sanatsal ve geliştirmek açılarından değerlendiriliyor. Bonus teklifi duyuruları, başlangıçta kez kusursuz online olarak düzenlenen CES 2021 boyunca yapıldı.

CES 2021 İnovasyon Ödülü şampiyon ASUS ve ROG ürünleri neler?

ASUS ZenBook Duo 14 (UX482)

ASUS ZenBook Duo 14, dakika ekrana yaratıcı yalın ve küçük 14 inç dizüstü bilgisayar sistemi. Ergonomik istihdam için boğa kalkabilen 12,6 inç boyutundaki dakika dokunmatik göster, 14 inç önemli dokunmatik ekranla gözlemlemek bir moda çalışıyor. Bir Intel EVO sistem olan UX482; Hemen Uyanma (<1 saniye), 11 saatten fazla video klip oynatma süresi için 70 Wsaat elektrik pili, hemen verimlilik, Thunderbolt 4 üzerinden 30 ikinci suçlamak aracılığıyla 4 izle istihdam sunan hemen suçlamak desteği seç özelliklere yaratıcı.

ASUS ZenBook Pro Duo 15 OLED (UX582)

ASUS Zenbook Pro Duo 15 OLED, ASUS ScreenPad Plus adlı dakika bir ekrana bir dizüstü bilgisayar sistemi. Özelleştirilmiş yaratma termal program sayesinde işlemciler optimum performansa ulaşabiliyor. Dolayısıyla kullanıcılar kim dizüstü bilgisayarın bütün avantajlarından yararlanabiliyor.

 

ASUS Zen AiO (A5400/A5200/A5401/M5401)

Zen AiO sofistike, mantıklı ve acımasız PC özelliklerini garip bir pakette bir araya getiriyor. Özenle üretilen kim onlar bir arada bilgisayarlar uzun verimlilik aracılığıyla sofistike sanatsal görünümü birleştirerek keyifli geliştirmek ve hemen verimlilik arayanlara çeşitler sunuyor. Son zamanlarda görüş, doğru merkezde kuruluş almayan çelik stant ve Harman Kardon sertifikalı öne dönük tekstil kaplı hoparlörlerle uyar çekiyor.  

 

ASUS Pro WS WRX80E-SAGE SE WiFi

ASUS Pro WS WRX80E-SAGE SE WiFi girişim istasyonu anakartı, AMD Ryzen Threadripper PRO işlemcileri destekleyerek AMD WRX80 platformunun gerçeklik devam ediyor gücünü açığa çıkarıyor. 12 x 13 inç (EATX) boyutlarındaki kim anakart, yerel girişim istasyonlarının ve ayrıca uzman ve amatör malzeme üreticiler için de faydalı bir adım. Tamamlandı 7 adat PCIe Genetik 4 x16 yuvası, 3 adet M.2 yuvası ve 2 adet dahili U.2 iletişim noktasıyla benzeri görülmemiş çalışmalar aktarım hızları ve verimlilik veren anakart dolu 17 adet USB girişiyle de eksiksiz iletişim seçenekleri sunuyor. Intel X550-AT2 çift 10Gb Ethernet ve Wifi 6 özellikleriyle de devasa dosyaların hızlı aktarılmasını sağlıyor. Yerleşik BMC (Baseboard Management Controller) yongası ise IPMI mimarisine mantıklı özellikler ekliyor.

Asus, Mini PC modellerinde de istekli

ASUS Mini PC PN63

Son zamanlarda ASUS Mini PC PN63 girişim ve daire veya apartman dairesi eğlencesi de kombine çeşitli benzersiz istihdam senaryosu için faydalı, çok küçük boyutlu ve küçük bir mini PC. Kesinlikle 120 x 130 x 55,5 mm boyutlarındaki Mini PC PN63 başına ortama da özgürce huzur sağlıyor. 4 adet ekrana geliştirmek veren modelde, yüz kısımdaki Thunderbolt iletişim noktası da kombine aslında olmak üzere muazzam kapı aralığı analiz seçenekleri bulunuyor. Kim sayede iletişim yuvaları, ekranlar ve depolamak cihazlarıyla inanılmaz hemen iletişim kurulabiliyor. Depolamak ve bellek değişimini 2 adımda özgürce yapmayı başarılabilir kılan mülk tasarımı da ürüne özgürlük katıyor.

Dahası da sahip olmak: 

ASUS ZenBeam Latte L1    

ASUS ZenBeam Latte, ASUS projektörlerin son zamanlarda bir türü. 720p HD tahmin aracılığıyla Harman Kardon gürültü performansını çok küçük, küçük ve basit taşınabilir bir tasarımda birleştiren varyasyon, devasa bir kahve bardağını andırıyor. ASUS ZenBeam Latte L1, iOS ve Android cihazları için kablosuz tahmin imkanı sunuyor. 120 inç optimum görüntü boyutuna yaratıcı olan varyasyon, garip dokunuşla bir Bluetooth ses hoparlörü görevi de görüyor. ZenBeam Latte basit taşınabilen inanılmaz yönlü yapısıyla uyar çekiyor.

ROG Zephyrus G14

ROG Zephyrus G14, Windows 10 Pro aracılığıyla acımasız ve özgürce başına yere götürülebilecek lig deneyimini herkesin kullanımına sunuyor. 8 çekirdekli AMD Ryzen 9 5900HS modeline {kadar} CPU seçenekleri ve GeForce RTX 3060 dizüstü bilgisayar sistemi GPU’suyla harika bir lig performansı sunmaya çalışıyor. Uzun müzakere ve uzun yeniden modelleme hemen 120 Hz WQHD ya da ultra akıcı 144 Hz Full HD aslında olmak üzere 2 heyecan verici göster seçeneği sunan varyasyon, Pantone onaylı renkleri sunabiliyor. 4 adet ses hoparlörü üzerinden Dolby Atmos sesler sunulurken ısmarlama İki Yönlü Fabrikasyon Bilgi Destekli Ses Caydırıcılık özelliği ise sesli görüşmelerin net olmasını sağlıyor.

ROG Strix LC Radeon RX 6800 XT

Radeon RX 6800 XT, AMD’nin bugüne {kadar} geliştirdiği en acımasız resim işlemci çipi. Insan genelinde PC meraklıları işlemciler için onlar bir arada {sıvı} soğutma sistemlerinin avantajlarını biliyor. Kim kullanıcılar resim işlemci çipi performansının sınırlarını zorlamak için de piyasada satılan ürünleri göster kartlarına uyguluyor. ROG Strix LC Radeon RX 6800 XT, {sıvı} soğutma desteği sayesinde uzun performansıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Zenbook ailesi ödüle doymuyor

ASUS ZenBook Pro 15 (UX535)

ZenBook Pro 15 adım halindeki tasarımcılara yönelik bir 15 inç dizüstü bilgisayar sistemi. 4K OLED NanoEdge göster, GeForce GTX 1650 Ti GPU ve ısmarlama ASUS Screenpad 2.0, herhangi bir yer medya şart için mevcut bir bilgisayar sistemi sistem oluşturuyor.

ASUS ZenBook Flip 15 (UX564)

ZenBook Flip 15’in 4K UHD OLED NanoEdge dokunmatik ekranı PANTONE Validated gölge doğruluğu sertifikasına yaratıcı. TÜV Rheinland sertifikalı titreşimsiz soruşturma ve aşağı mavi aydınlatma yayılımının ve ayrıca savunmasız bir moda geliştirilen 360° ErgoLift menteşe aracılığıyla inanılmaz yönlü bir ekipman elde etmek ediliyor. Kompakt bir tasarıma yaratıcı olan ZenBook Flip 15, %90’lık şaşırtıcı bir şekilde bir göster fiziksel beden oranına yaratıcı. ZenBook Flip 15, en son zamanlarda 11. Üretim Intel Core işlemcisi ve yıldızcık sınıfı NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti göster kartı seçeneğiyle çeşitli beklentiyi karşılamaya mevcut.

ROG modelleri, kim on yıl inanılmaz harika Sonuçlar gösterdi

ROG Phone 3

ROG Phone 3, konsol düzeyinde oyunlara doğru geliştirmek verebilen bir lig telefonu. 144 Hz göster, ultrasonik kenar düğmeler ve Qualcomm Snapdragon 865 Plus SoC’nin benzeri görülmemiş performansını devamlı kılan artırılmış termal adım aracılığıyla cep telefonu lig deneyimi sunuyor. Ekipman, öne dönük 2 adet ses hoparlörü ve 6000 mAh elektrik pili aracılığıyla destekleniyor.

 

ROG MAXIMUS XII Extreme

ROG MAXIMUS XII Extreme modelinde, çok önemli ve ikinci enerji regülatörlerinin sıcaklıkları kapsamlı bir soğutma bloğu dizisiyle yönetmek aşağıda tutuluyor. Kim soğutma blokları çok daha fazlası toplu ve geliştirmek alanı sağlayan çelik bir korumaya ilişkili. Bunların aşağıda ise 16 adet TDA21490 enerji aşamasından (başına bir kişi 90 amp) dahil 8 fazlı VRM bulunuyor. Başına bir kişi arzu edilen SA ve IO regülatörüne yaratıcı enerji aşamaları sistemde olarak kullanılmak için üretildi bütün işlemcilere yeter desteği sunuyor.

ROG Strix XG16

15,6 inç boyutunda bir değerli lig ekranı olan ROG Strix XG16’da video klip sinyalleri ve enerji USB Type-C üzerinden aktarılıyor. Bunun ve ayrıca keşfedildi bir HDMI girişi de birkaç lig platformlarıyla uyum sunarak kullanıcıların XG16’yı telefonlara ve konsollara bağlayabilmesini sağlıyor. Yerleşik elektrik pili tasarımı, dış enerji kaynağına gerekir duymadan 3 saate {kadar} istihdam sunuyor. Ergonomik tasarımlı stant benzersiz açılarda istihdam olanağı sunuyor. Üründe bir de düzenli 3 ayak parmağı yuvası bulunuyor. Kim sayede XG16’yı her türlü bir 3 ayak parmağı aracılığıyla birbirleriyle yükseğe ve ortaya yerleştirebilmek başarılabilir kaza.

ROG Swift PG32UQX

ROG Swift PG32UQX, bir Mini LED 4K HDR yıldızcık monitörü. 32 inç IPS 4K tahta 144 Hz yeniden modelleme hızını destekliyor. Piksel her 10 parçacık gölge derinliğine yaratıcı olan göster 1’den az Delta E değeriyle de renkleri en verimli moda yansıtıyor. DCI-P3 gölge gamının %95’ini komşu göster 1600 nit optimum parlaklığa yaratıcı. Güçlendirilmiş görüntü kalitesi, HDR oyunlar ve multimedya içeriklerde gerçekçiliği artırıyor.

ROG’dan yıldızcık ekipmanları

ROG Falchion

ROG Falchion, %65 oranındaki boyutuyla oyuncuların lig stilini geçiş için tasarlanan bir kablosuz yönler klavye. Etkileşimli dokunmatik panele ve 2 yönlü etkileyici kılıfa yaratıcı olan varyasyon bunlara ek olarak kablosuz Aura Sync RGB aydınlatmaya yaratıcı başlangıçta ROG klavye. Çift katman PBT (polibütilen tereflatat) tuş başlıklarıyla itibaren tuşlarda savunmasız istihdam sunan Alman üretimi Cherry MX RGB yönler anahtarlar kuruluş alıyor. ROG Falchion yıldızcık sınıfı 2,4 GHz RF bağlantısıyla 1 ms ifşa hızına ulaşıyor. Varyasyon garip şarjla 450 izle istihdam sunuyor.

ROG Kunai 3 Gamepad

ROG Kunai 3 Gamepad, lig oynamak için son zamanlarda yöntemler (PL) sunan modüler tasarımıyla en prim ve harika cep telefonu lig deneyimini sunuyor. Kunai 3 hem gizlice Gamepad modunda hem de ekipman yerleştirilen Ödünç almak Kullanmak modundayken, konsolların yönetmek cihazlarına eşdeğer bir istihdam deneyimini cep telefonu telefonlarda sunuyor. ROG Phone 3 aracılığıyla USB-C bağlantısı sayesinde oyuncular hiçbir gecikmek olmadan hemen ve akıcı bir biçimde lig oynayabiliyor.

(*16*)Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 16 ASUS ve ROG ürünü, CES 2021 İnovasyon Ödülü kazandı

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply