160 Hz ekranlı ilk akıllı telefon, Şubat ayında geliyor!

160 Hz ekranlı ilk akıllı telefon, Şubat ayında olay!

Realme Devlet Başkanı Değiştirme ve ayrıca Çin Ofisi Başkanı Xu Qi, 160 Hz ekranlı ilk akıllı telefonun Şubat ayında geleceğini açıkladı. Weibo hesabı üzerinden yapılan açıklamada şirketin son zamanlarda amiral gemisi olan Realme Race‘in 12 Şubat‘ta piyasaya çıkacağı duyuruldu.


İlginizi çekebilir: Meizu 18, tanınmış bir e-ticaret sitesinde listelendi!


Dünyanın ilk 160 Hz ekranlı telefonu hangi özelliklere kurucu kesinlikle olacak?

Qualcomm, Çeşitler ayının başlarında Snapdragon 888 yonga setini duyurudu. Realme, kim duyurunun ardından Snapdragon 888 yonga setini kullanacak bir amiral gemisi ileri çalıştığını paylaştı. Ardından kim cihazın Realme Race serisine ait olacağı öğrenildi. Realme Race Pro, 160 Hz göster tazeleme hızına kurucu 3200×1400 piksel çözünürlüklü 6.8 inçlik OLED bir göster aracılığıyla kader. Cihazın 12 GB LPDDR5 RAM ve ayrıca 128/256/512 GB depolamak alanı seçeneklerinin bulunacağı görüş ediliyor. Aynı şekilde Realme‘nin geçtiğimiz haftalarda tanıttığı 125W hemen suçlamak teknolojisi de kim cihazda bulunabilir.

Realme Race Pro, 5000 mAh batarya kapasitesi ve ayrıca Android 11 tabanlı Realme UI 2.0 aracılığıyla gelebilir. Aynı şekilde geçtiğimiz zaman ortaya çıkan zorlayıcı fotoğraflarda cihazın 64 MP çözünürlüklü önemli kameraya kurucu olacağı tanınan. Kim zorlayıcı fotoğraflarda şirketin sloganı olan “Dare To Leap” yazısı da geri tarafta bulunuyor. 12 Şubat tarihinde piyasaya sürülmesi sözde Realme‘nin son zamanlarda amiral gemisi serisi, kullanıcılar vasıtasıyla heyecanla bekleniyor. Cihazın gözden geçirmek tanınmış yaklaştıkça telefon kabaca çok daha fazlası prosedür açıkla öğreneceğimizi görüş ediyoruz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 160 Hz ekranlı ilk akıllı telefon, Şubat ayında geliyor!

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply