165 Hz ekran yenileme hızına sahip Xiaomi oyuncu monitörü yolda!

165 Hz ekran yenileme hızına sahip Xiaomi oyuncu monitörü yolda!

Çin’in devleşen firması Xiaomi, normalde türünün tek örneği yanı sıra etkileyici ürünlerle karşımıza çıkıyor. Xiaomi cephesinin 165 Hz ekran yenileme hızlarını destekleyen taze oyuncu monitörü de kim ürünler orta yerini alacak iyilik gözüküyor.


İlginizi çekebilir: Xiaomi Mi Power Bank 3, 30.000 mAh olasılık aracılığıyla Çin’de satışa çıkıyor


Xiaomi vasıtasıyla organizasyon severleri sevindirecek taze oyuncu monitörü

Xiaomi’nin 27 inç boyuta sahip gidiyor olan taze monitörü, aynı anda 165 Hz ekran yenileme hızlarına sahip. Xiaomi’nin taze power bank stil olan Mi Power Bank 3 aracılığıyla daha iyi yarısı zamanlı olarak tanıtılması amaçlanan farkına varmak; görünüşe göre Temmuz ayında aslen olarak Çin’de satışa sunulacak. 24.5 inç ölçüm seçeneği Eylül ayında, 29.5 inç 4K monitörün ise, Kasım ayında satışa sunulması bekleniyor. Benzer şekilde tanıtımda Xiaomi’nin taze anında suçlamak cihazlarını görmemiz de muhtemelen.

Son zamanlarda Xiaomi oyuncu monitörü aracılığıyla sinir bilgiler şimdilik sınırlı olsa da; Xiaomi’nin yine kullanıcılara kaliteli bir ekran deneyimi yaşatacağını varsayım etmek ezici kesinlikle değil. Xiaomi’nin taze oyuncu monitörünün ve çeşitli diğer araçlar yanı sıra anında suçlamak aletleri aracılığıyla sinir detayları da teklif sonrasında sizlerle paylaşıyor olacağız. Takipte cesur! Yanı sıra toparla bir işaretçi; kültürel mesafenizi korumayı yanı sıra ellerinizi yeterli yeterli yıkamayı unutmayın!

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 165 Hz ekran yenileme hızına sahip Xiaomi oyuncu monitörü yolda!

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply