2. e-Safe Siber Güvenlik Zirvesi’nde “Kamudaki Zaafiyetler” konuşulacak!

2. e-Safe Siber Güvenlik Zirvesi’nde “Kamudaki Zaafiyetler” konuşulacak!

Ankara’da 15 tören 2018 tarihinde düzenlenecek 2. e-Safe Siber Güvenlik Zirvesi’nde kamuda siber güvenliğin sadece nasıl sağlanacağı ortaya konulacak. Kamuda güvenli ve emniyetli web uygulamalarından güvenli ve emniyetli parola kullanımlarına uzanan pek son derece husus uzmanlarınca paylaşılacak.

Deneyim Teknolojileri ve ayrıca dokunma Kurumu’nun (BTK) düz sahipliğinde 15 tören’ta düzeltmek düzenlenecek 2. e-Safe Siber Güvenlik Zirvesi, büyükşehir şirket ve ayrıca kuruluşlarında siber güvenliğin sadece nasıl sağlanacağına odaklanacak. Dünyada geçit açılan finansal hasarla toplum ülkelerinin dikkatini toplayan siber saldırılardan korunma yöntemleriniı Ankara’da en kısa sürede daha masaya yatırılacak.

2. e-Safe Siber Güvenlik Zirvesi 15 tören’ta!

Alanında etkin uzmanlar eşliğinde kamudaki paydaşları bir araya getirerek siber koruma ve ayrıca bireysel verilerin korunması konularında tanıma yaratmayı hedefleyen verimlilik, Tavuk’nin siber tehditlere e karşı alması gereken önlemleri ve ayrıca izlemesi gereken stratejilerin tartışılacağı bir atmosfer sağlayacak. Zirveye, bilişim uzmanları, hukukçular, büyükşehir şirket ve ayrıca kuruluşlarından ilgililer, kolluk kuvvetleri, uzmanlar, akademisyenler ve ayrıca bilişim profesyonelleri katılacak.

Verimlilik, BTK Başkanı sayın Dr. Ömer Fatih Sayan’ın boşluk konuşmasıyla başlayarak Medipol Üniversitesi Akıl hocası Üyesi ve ayrıca Deneyim Akademisi Derneği Başkanı Prof. Dr. Kerem Alkin, siber güvenliğin finansal boyutunu ortaya koyacak.

Uzmanlarının “siber istihbaratın büyükşehir güvenliği için rolü ve ayrıca kullanışlılık” ve ayrıca “Ipucu istihbarat ve ayrıca cep telefonu casusluk” konularındaki paylaşımlarının ardından yazar ve ayrıca İbn Haldun Üniversitesi Eğitim üyesi Hakkı Öcal’ın “Siber Güvenlikte En Zayıflamış Halka: İnsan ve ayrıca Kültürel Tasarım” başlıklı sunumu olanaklar alacak. Siber tehditlere e karşı web uygulamalarının güvenliği konusunda kapsamlı bir moda ele alınacağı verimlilik, saldırılara e karşı kamuda güvenli ve emniyetli parola kullanımı hususu da  komplikasyon başlıklarından bir kişi kesinlikle olacak. Üst aracılığıyla endişeli kapsamlı bilgileri https://e-safe.org adresinden alabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2. e-Safe Siber Güvenlik Zirvesi’nde “Kamudaki Zaafiyetler” konuşulacak!

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply