2. El Telefon Alırken Dikkat Edilmesi Gereken 5 Nokta! –

2. El Telefon Alırken Dikkat Edilmesi Gereken 5 Yerini belirlemek! –

Bildiğinizi tercih ülkemizdeki döviz kurlarının zirve seviyeler çıkması sebebiyle iyi bir fikir telefon alımı daha da zorlaştı. Kapı aralığı yanı sıra ile çevrili ölçüde telefonların rağmen sıkılı yumruk yakmaya başladığı kim dönemde medeniyet tamamen aynı paraya an sıkılı yumruk yanı sıra daha zirve ölçüde bir sürüm almaya yöneliyor. Uzmanlarımız de an sıkılı yumruk telefon alırken uyar etmeniz gerekir noktaları 5 maddede listeledik.


Bakmakta teşvik sahip olmak: “Sizin Görüşünüz” Çekimlerini Cevahir Mi Store’da Yapıyoruz


İlk olarak alacağınız telefonun karton, karton içeriği (suçlamak aleti, kablolu televizyon, kulaklık, oluşum yanı sıra dokümanlar) evrak yanı sıra faturalarının açıkça yanı sıra eksiksiz olmasına uyar elde. Kim hem alacağınız telefonun değerini korumasına hem de ileriki zamanda telefondan eğer sıkılırsanız yanı sıra değiştir isterseniz sizden alacak kişinin de bunları sizden istemesinde eksiksiz bir gösteri olacaktır. Faturasının bulunması da telefonun otantik yanı sıra Tavuk Garantili olduğunun bir kanıtı haline tazminat. Ayrıca da ne {kadar} kesinleştirmek süresinin kaldığını da gösterir.

İkinci keşfetmek ise telefonun IMEI Ayarlamak Numarası. IMEI numara başına telefonun kendine özeldir yanı sıra tektir. Kim yüzden kim IMEI numarası yanı sıra faturadaki numaraların eşleşmesi her zaman önemlidir. Benzer şekilde telefonun her türlü bir stil eskiden korku olaylarına karışmamış olması da tam burada kullanışlılık kazanıyor. Eğer telefon çalıntıysa yanı sıra size satan ikamet IMEI numarası yaklaşık uzmanlık vermiyorsa buraya uyar etmeniz gerek.

Çeşitli diğer uyar edilmesi gereken keşfetmek ise telefonun genel olarak temizliği. Kim bireysel bir kambur olmakla birbirleriyle telefon ne {kadar} çamaşırhane ise o {kadar} daha derin. Her türlü bir kazımak ya da vuruk bulundurması halinde fiyatta hem inkar yaşanır hem de sizin gözünüze de o telefon pozitif gelmeyebilir. Göster yanı sıra geri kapağın/camda her türlü bir kazımak olduğunu kontor etmek isterseniz de güneş enerjisi ışığını direk telefona yönlendirerek veya her türlü bir telefonun bölünmüş saniye ışığı yardımıyla bakabilirsiniz.

Göster konusu muazzam yanı sıra bir çeşitli diğer keşfetmek da ekranın sağlıklı ve dengeli çalışması. IPS LCD ekranlarda olan ghost screen (hayalet gözünde canlandırmak) yanı sıra gözünde canlandırmak kenarlarında kızarma olması ekranda bir yanlışlık olduğunu gösterir. Ekranda olan her türlü bir objenin tamir bir stil yerinde kalması anlamına tazminat. AMOLED ekranlarda ise screen burning denilen olayla birbirleriyle ekranda yine bir obje tutmak yine de IPS LCD ekranlardaki tercih sonrasında gitmez uzun vadeli olarak kesinlikle orada durur. Kim da devasa bir ağrı teşkil eder. Benzer şekilde cansız piksel olması da en devasa sorunlardan birisidir. Bunu da bir kaç gözünde canlandırmak gözlem uygulamalarından da özgürce öğrenebilirsiniz. Durum alışkanlık: screen değerlendirme – Android Apps 10 Google Play

Sonuçta da ekipman testleri yapılmalı. Gürültü, elektronik kamera, şebeke yanı sıra wifi bağlantısı yanı sıra batarya. Bunların testlerini de uygulamalar sayesinde yapabilirsiniz yine de düzenli olarak verimli bilgileri veremeyebilir. En iyisi siz kendiniz telefonu yoluyla değerlendirme etmeye çalışın.

Peki sizler kim komplikasyon yaklaşık ne düşünüyorsunuz? Geri bildirim kısmında çok kendi görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: (*5*)

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply