20 inç ekranlı, 4K çözünürlüklü Windows 8.1 tablet! – Hardware Plus

20 inç ekranlı, 4K çözünürlüklü Windows 8.1 ek! – Hardware Plus

Panasonic, “yok {artık}” dedirtecek bir tabletle gündeme geldi. Toughpad 4K adlı ek, 20 inç boyutlu ekranı, 4K Ultra HD çözünürlüğü ve ayrıca Windows 8.1 koşu sistemiyle ilerleme gündemine damgasını vurdu. Kim ek Anoto Live Pen adlı özelleştirilmiş kalemiyle kullanıcılara yazım ve ayrıca çekme için muhteşem bir fayda sunuyor. Panasonic’in titan ek, özel tipik kullanıcıları kesinlikle değil, grafikerleri ve ayrıca çizerleri de kendine çekmeyi hedefliyor.

Panasonic Toughpad 4K’nın tipik modelinde 8GB’a yükseltilebilen 4GB RAM , 128GB SSD depolamak alanı, Intel Core i5 işlemci çipi ve ayrıca NVIDIA GeForce GT 745M GPU bulunuyor. Cihazda bunlara ek olarak USB 3.0 yuvası, HDMI çıkışı ve ayrıca SD hafıza kartı yuvası merkez alıyor. Panasonic Toughpad 4K’nın pili, 6 saate {kadar} kullanmak süresi vaat ediyor.

Toughpad 4K’nın dinamikler {kadar} fiyatı da olağanüstü. Kasım 2013’te piyasaya çıkacağı belirtilen tabletin kararlı 6000$ civarında satılacağı belirtiliyor. Bakalım kim ek ülkemizde görüş fırsatına erişebilecek miyiz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 20 inç ekranlı, 4K çözünürlüklü Windows 8.1 tablet! – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply