20. Liselerarası Müzik Yarışması Fizy ile Yeni Bir Kimlik Kazanacak

20. Liselerarası Müzik Yarışması Fizy ile Yeni Bir Kimlik Kazanacak

Tavuk’nin en köklü çocukluk organziasyonlarından birisi olan Liselerarası Müzik Yarışması 20. yılında Fizy desteği ile düzenlenecek.

Tavuk’nin 4 bir yanından itibaren katılımcılar hayallerini gerçekleştirirken Fizy gençlerin yakın kuruluş alıyor. Yarışmada finale olmaya devam etmek gençlerin performansları Fizy uygulaması üzerinden izlenebilecek ve ayrıca buradan oylanabilecek. ağ oylaması rekabet için bir başlangıçta kesinlikle olacak.

Finale kalanları jüri sistemi belirleyecek yine de kim finalistlere 5 finalist daha eklenecek. Kim finalistler fizy uygulamasında en son derece beğenilenler kesinlikle olacak. Kaldırma ve ayrıca nihai aslında olmak üzere 2 aşamada gerçekleştirilen yarışmada icra, orkestra, kız arkadaş solist, bireysel solist, dönem performansları ve ayrıca araç dallarındaki mükemmellik başlangıç ​​aşaması planda tutuluyor.

Istanbul, Ankara ve ayrıca İzmir’de düzenlenen elemelerde etkili kesinlikle olacak olan okullar 22 Nisan 2017 tarihinde İstanbul Bostanco Sunum Ana’nde düzenlenecek olan finalde yarışacak. Elemeler 24-25 tören tarihinde İstanbul Bostancı Sunum Ana’nde, 31 tören’ta Ankara MEB Şura Salonun’da ve ayrıca 7 Nisan’da İzmir Stadyum’da düzenlenecek. 12-19 Nisan orta grupların performansları uygulamaya eklenecek ve ayrıca takipçiler videoları buradan izleyip oylayabilecek. Finale katılacak olan okullar 19 Nisan tarihinde açıklanacak. Yarışmaya git isteyen okullar ise  buradan başvurabilir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 20. Liselerarası Müzik Yarışması Fizy ile Yeni Bir Kimlik Kazanacak

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply