20 milyon bilgisayar oyuncusu 2020’ye kadar oyun konsollarına geçecek –

20 milyon bilgisayar oyuncusu 2020’ye kadar oyun konsollarına geçecek –

(*20*)Bilgisayar oyunlarının sürekli sürekli tavsiye planda kalmasıyla 20 milyon bilgisayar oyuncusu, 2020’ye kadar oyun konsollarına değiştirmek yapacak.


(*20*)İlginizi çekebilir: PlayStation 5 incelemek tanınmış ve ayrıca yönler açıklandı!


(*20*)Ilerleme reklam ve pazarlama ve ayrıca izleme danışmanlığı şirketi Jon Peddie Research vasıtasıyla yayınlanan bir rapora bağlı olarak; kararlı olarak 20 milyon bilgisayar oyuncusu, 2020’ye kadar oyun konsollarında oyun oynamaya başlayacak.

(*20*)Televizyonlardan elde etmek edilen uzun kaliteli görüntüler nedeniyle, daha azaltılmış maliyetli bilgisayar kullanan oyuncular konsollara yönelmeye başlıyor. Konsollarda yine azaltılmış maliyetle eşdeğer fiyata kurucu bilgisayarlardan daha detaylı görüntü kalitesi alınabiliyor olması da konsol piyasasının gelişmesinde yardımcı etkinlik.

(*20*)

(*20*)Jon Peddie’ye bağlı olarak; bilgisayar pazarı gittikçe düşüyor gerçeği nedeniyle geleneksel olarak yapılan zekice gelişmeler yenilikler yavaşladı. En devasa göstergesi de taze ürünlerin promosyon süresi 4 yıla kadar uzamış olması. Masaüstü bilgisayarların en devasa tehditlerinden olan; cep telefonu oyunlar ve ayrıca bulut depolama alanı sistemlerine eklenen konsolların Bilgisayar faresi ve ayrıca klavyeyi desteklemeye başlamasıyla, konsollar bilgisayara yerel bir deneyimi sağlıyor. Benzer şekilde ortaya çıkan detaylara bağlı olarak taze yaratılış konsollarda 60 fps desteği de kader olması oyuncuların konsollara yönelmesinde Yine bir başka bir etmen kesinlikle olacak.

(*20*)Kim durumun PC sektörü için devasa korkut yaratacak bir gözden geçirmek olmadığını söyleyen Peddie, işlemci çipi pazarının ancak yükselmekte olduğunu ve ayrıca geliştirilebileceğini düşünüyor.

(*20*) Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 20 milyon bilgisayar oyuncusu 2020’ye kadar oyun konsollarına geçecek –

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply