20 TL’ye Kablosuz Hoparlör Mü Olur? | Music Mini Speaker – Hardware Plus

20 TL’ye Kablosuz Hoparlör Mü Meydana? | Music Mini Speaker – Hardware Plus

Devir cebimize kurucu çıkma devri. Uzmanlarımız de, cebimize kurucu çıkarken işi epeyce abartalım yanı sıra ses hoparlörü ihtiyacımızı 20 liralık bir kablosuz hoparlörle çözelim dedik. Gelin adayı bakalım ne {kadar} yardımcı olmuşuz.

Music Mini hoparlörü inceleyebilmeniz hesap linki buraya bırakıyorum: https://app.hps.im/d7ct/822bf274


İlginizi çekebilir: Sony son zamanlarda X-Serisinin 3 hoparlörünü tanıttı!


20 TL’lik kablosuz ses hoparlörü: Music Mini Speaker

Music’in hafifliğiyle yanı sıra fiyatıyla öne çıkan ürünü, 10 ölçü menzile {kadar} etkileşim sağlayabiliyor. Makine için yaratıcı vasıtasıyla iddialı elektrik pili ömrü de, açıkça şarjda 5 izle olarak açıklanmış. 5 izle, çok durumda yeter olarak gözükse de; hoparlörle parmak şıklatmak izlemeyi düşünenlerin tahmin edilen 2 filmlik bir sürede cihazı yeniden inşa suçlama etmesi gerekebilir. Cihazı hak talepleri için gereken zaman dilimi de, tahmin edilen 2 izle. Böylece kim ses hoparlörü, 2 saatlik şarjla 5 saatlik kiralama sunuyor diyebiliriz. Hoparlör bünyesindeki pilin kapasitesi de 520 mAh.

Cihazın ölçülerine bakış attığımızda, 60 x 60 x 50 mm ölçülere kurucu olduğunu görüyoruz. Cihazın sağa olarak kullanılmak için üretildi sürücünün boyutuysa 45 mm. 45 milimetre, bir şoför için fena bir büyüklük olmasa da; gürültü analiz gücünün 3W olduğunu söyleyelim. Böylece kim da, ortak bir dizüstü kişisel bilgisayar hoparlöründen şaşırtıcı bir şekilde da benzersiz bir sonuçla karşılaşmayacağımız anlamına olay. Desteklenen düzenlilik aralığı da, 280 Hz yanı sıra 16 KHz orta.

Yaklaşım verilere baktığımızda, her neyse ne {kadar} etnik yerinde gözükse de; cihazın sesini aslen dinlediğimiz anda ancak muazzam bir sevinç yaşayamadık. Fakat 20 TL’ye en azından belli düzeyde gürültü alabilmek de memnun edici. Dizüstü bilgisayarınızın hoparlörü bozulduysa ya da telefonunuzun hoparlörü yara gördüyse, onları ele alındı ​​ ettirmek yerine arzu edebileceğiniz ucuz bir seçim muhtemelen.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 20 TL’ye Kablosuz Hoparlör Mü Olur? | Music Mini Speaker – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply