200 MP Kameralı İlk Telefonu Orta Segmentte Görebiliriz

200 MP Kameralı İlk Telefonu Orta Segmentte Görebiliriz

Uzun megapiksel değerleri konuşulmaya başladığında, akıllara -her yaş olmasa da- tipik olarak amiral gemisi dediğimiz segmentteki bilge telefonlar geliyordu. Kim rahatsızlık, toparla çeşitli yılda yaş içine değişmeye başladı yanı sıra {artık} ortasında segmentte rağmen 108 MP iyilik uzun çözünürlüklü kameralar görebiliyoruz. Şimdiyse, aldığımız başlangıç ​​aşaması bilgiler gösteriyor ki anlık bir zaman dilimi sonradan 200 MP çözünürlüğe kurucu kameraları konuşmaya başlayacağız. Hem de ortasında segmentte…


İlginizi çekebilir: Prime Gaming’den Tamamen ücretsiz: Football Manager 2021 yanı sıra Need For Speed: Hot Pursuit Remastered


200 MP çözünürlüklü kameralara mevcut mıyız

Ürettikleri bilge telefonların kameralarında uzun megapiksel değerleri sunmak, markalar için adeta bir reklam ve pazarlama unsuru haline gelmiş durumda. Halbuki uzun çözünürlüklerle çekilen fotoğraflar, kültürel medya kullanımlarında platformlardan vasıtasıyla sıkıştırılma işlemine uğruyor yanı sıra çözünürlükte eksik yaşanıyor; telefon hafızasında inanılmaz fazla kuruluş kaplıyor, yanı sıra düzenli bir kişisel bilgisayar ekranında görüntüye yakınlaştırılmadıkça ya da görüntü içine bitki işlemi yapılmadıkça aradaki ayrım anlaşılmıyor rağmen. Buna ne olursa olsun markaların uzun uzlaşma anlaşması konusunda kim {kadar} ısrarcı olması, hepsi birden müşterilerin konuya yaklaşımıyla da alakalı. Uzun çözünürlüklü kameraların daha derin resim çektiği algısına kapılan müşteriler, bundan sonra video kamera çözünürlüğünü resim kalitesiyle ilişkilendirerek Satın alma kararı verebiliyorlar. Böylelikle bir zalim boşluk oluşuyor yanı sıra markalar birlikte yarışarak daha uzun çözünürlükte kameralara kurucu telefonları müşterilerine pazarlamaya çalışıyorlar.

Kim döngüye katılma potansiyeline kurucu olduğunu düşündüğümüz hamlelerden bir kişi de, Samsung vasıtasıyla gelmek üzere. Şirketin, ileri çalıştığı son zamanlarda ISOCELL HP1 sensörüyle, 200 MP iyilik uzun bir çözünürlüğe kurucu bir video kamera modülü ödünç almak edilebilecek. İşin heyecan verici yanıysa, kim sensörün aslen olarak ortasında segmentte kuruluş yerleşim bölgesi bir bilge telefona gelmesi bekleniyor. Ayrıca Xiaomi tarafı yine kim konuda nispeten hemen davranarak; Samsung’un kim son zamanlarda sensörünü son zamanlarda çıkacak olan bilge telefonlarında kullanan aslen etiket muhtemelen.

200 MP çözünürlüğe kurucu olacağı söylenen kim son zamanlarda sensörün ne {kadar} düzgün olacağı iyilik sorgulama da ancak birkaç kişinin kafasının karışmasına tetikleyici etkinlik. Dürüst uzmanlarımız de kim son zamanlarda sensörü devasa bir merakla karşılayacağız iyilik gözüküyor fakat en devasa umudumuz yanı sıra isteğimiz de, son zamanlarda üretilecek olan kim sensörün birkaç anlamda hayal gücü de sunarak; benzerlerini geride bırakması yanı sıra cep telefonu fotoğrafçılığı daha zorlayıcı bir hale getirmesi doğru. Bakalım söyle konusu ISOCELL HP1, pazardaki yerini proaktif olarak olarak aldığında kullanıcılara yanı sıra yenilik severlere neler düşündürecek.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 200 MP Kameralı İlk Telefonu Orta Segmentte Görebiliriz

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply