200 TL’ye RGB oyuncu faresi: Sades Axe inceleme (HEDİYELİ)

200 TL’ye RGB oyuncu faresi: Sades Axe inceleme (HEDİYELİ)

Ekip çalışması linki: https://www.instagram.com/p/ByVZe7vF1xL/

Sades Axe inceleme videomuzda, Tavuk pazarına taze kapı aralığı yapan Sades firmasının RGB oyuncu faresini inceliyoruz. Aynı şekilde kim fareyi sizlerden birine tanıtmak edeceğiz.Sades Axe inceleme

Ürünün konteyner içeriğinden 10.5 gramlık çok daha fazlası vücut ağırlığı çıkıyor. Kim sayede farenizi daha büyük ölçüde ya da daha küçük moda trendi kendiniz özelleştirebiliyorsunuz. Önemli ölçüde MMORPG ya da Moba türünde lig oynayanlar için çeşitli özel makro tuşu farenin ileri merkez alıyor. Sol tarafta 4 adet G tuşu yanı sıra birdenbire ileri Bir çift özel bölüm tuşu merkez alıyor.

Farenin sol yükseklik bölümünde ise çift tıklamaya yarayan, FPS oyuncuları için düşünülmüş bir tuş bulunuyor. Bileşenler noktasında PMW 3325 algılama birimi kullanan Bilgisayar faresi, Minimum gerekli 500 optimum 10.000 DPI çözünürlüğe çıkabiliyor.

Önemli ölçüde MMORPG ya da Moba türünde lig oynayanlar için çeşitli özel makro tuşu farenin ileri merkez alıyor. Sol tarafta 4 adet G tuşu yanı sıra birdenbire ileri Bir çift özel bölüm tuşu merkez alıyor. Farenin sol yükseklik bölümünde ise çift tıklamaya yarayan, FPS oyuncuları için düşünülmüş bir tuş bulunuyor.

Bileşenler noktasında PMW 3325 algılama birimi kullanan Bilgisayar faresi, Minimum gerekli 500 optimum 10.000 DPI çözünürlüğe çıkabiliyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: 200 TL’ye RGB oyuncu faresi: Sades Axe inceleme (HEDİYELİ)

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply