200 TL’ye televizyonunuzu akıllı yapın

200 TL’ye televizyonunuzu akıllı yapın

Alfawise A8 Android TV Box inceleme videomuzda, GearBest üzerinden elimize ulaşan ve ayrıca TV’nizi akıllı özelliklere kavuşan cihazın özelliklerine çok yakından bakıyoruz.

Ürünü alışveriş linki: https://classicultimaterock.to/2DozE82Alfawise A8 dinamikler

Ürünün kutusundan cihazın kendi başına, HDMI kablosu ve ayrıca kumanda çıkıyor. TV aracılığıyla HDMI kablosu aracılığı aracılığıyla bağlanan Android kutusu, kim sayede televizyonunuza sayısız kapasite kazandırıyor. Kablosuz Dünya çapında Ağ, 4 adet USB 2.0 girişi ve ayrıca Android uygulamalarına erişim elde edin kim yeteneklerden öne çıkanları. 186 büyük baba ağırlığında minik bir konteyner olan Alfawise A8’in ileri 4 adet USB 2.0 girişi, SD/MMC hafıza kartı yuvası, elektrik gücü adaptörü, LAN yuvası, HDMI, AV ve ayrıca SPDIF yuvaları kuruluş alıyor. 802.11n kablosuz Dünya çapında Ağ standartını destekleyen varlık kim sayede evinizdeki modem/router’a bağlanarak TV’niz aracılığıyla internete bağlanabilmenize olanak tanıyor. Bunu söyledikten sonra kablosuz Dünya çapında Ağ yerine kablolu olarak da cihazı internete kavuşturabiliyorsunuz.

Android 8.1 sürümünü kullanan Alfawise A8, kim sayede genel olarak akıllı olmayan ya da Android işleyen sistemi olmayan TV’nizle, Android davranış ve ayrıca oyunlarını kullanabilmenize olanak tanıyor. Bunu söyledikten sonra organizasyon tarafında cihazın içerisinde kuruluş hinterlandı 1.5 GHz kol saati hızında personel Rockship RK3229 işlemci çipi ve ayrıca Ekonomik-G400 GPU‘nun kötü kaldığını belirtelim. Üründe aynı şekilde 16 GB‘lık bir EMMC depolamak ve ayrıca 2 GB RAM kuruluş alıyor.

Kim yöntem özelliklerle birbirleriyle varlık 4K 30 FPS (H264), 4K 60 FPS (H265) 10 parça çevrimiçi video desteği sunuyor. Yaptığımız testlerde Bitrate’i yok uzun olmayan 4K videolarda her türlü bir takılma yaşamadık. 1080p Full HD videolar da benzer şekilde akıcı stil çalışabiliyor. Aynı şekilde MKV tercih formatlara da güçlendirmek olduğunu belirtelim.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 200 TL’ye televizyonunuzu akıllı yapın

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply