200 TL’ye YÜKSEK BASS veren kulaklıklar! | BlitzWolf FYE 7 ve 6

200 TL’ye YÜKSEK BASS veren kulaklıklar! | BlitzWolf FYE 7 ve 6

Bugünkü videomuzda, BlitzWolf markasının FYE7 ve FYE6 açıkça kablosuz kulaklıklarının incelemesini yapıyoruz.


İlginizi çekebilir: Görmeden kredi notu ver: Açıkça kablosuz kulaklıklar (Redmi Airdots, AirPods ve dahası)


BlitzWolf markası, Banggood içerisinde bulundu firmalardan bir birey olarak karşımıza çıkıyor. Markanın son zamanlarda yaratılış 2 kulaklığı olan FYE7 ve FYE6 vermiş olduğu uzun gürültü deneyimi aracılığıyla rakiplerine oranla öne çıkıyor.

(*7*)BlitzWolf BW-FYE6 yönler

Cihazın dış mekan tasarımında ABS Plastik kullanılan. Kim materyal dürüst hızlı çizilebiliyor ama uyarlanabilir yapıda olduğu için hızlı hızlı kırılmıyor. Benzer şekilde, kim malzemeye metalik hissiyatı verilmiş. Benzer şekilde modern zaman telefonlarının vazgeçilmezi haline itibaren Type-C’de modele entegre edilmiş.

Dolayısıyla kulaklığın kablosunu yanınızda yönetim derdiniz olmuyor. FY6 modelinde kulaklıklar mutsuz 4.1 büyük baba ağırlığa sahipken suçlamak ünitesinin ağırlığının 53 büyük baba olduğunu görüyoruz.

Açıkça kablosuz kulaklık, konteyner dışında 3,5 aracılığıyla 4 kol saati arası suçlamak süresi sunarken kutuyla birbirleriyle kim rakamlar 24 saati geçebiliyor. Cihazda IPX6 sertifikası bulunuyor. Kim da cihaza yağmura e karşı güç katıyor.

FYE6 serisinde Grafen Diyafram denen ısmarlama bir diyafram açıklığı kolay erişilebilir. Istisnai olarak orkestralı parçalarda başına enstürman sesini farklı farklı duyabilirsiniz.

BlitzWolf BW-FYE7 yönler

Kulaklıkların ağırlığı 5 büyük baba, suçlamak kutusunun ağırlığı 55 büyük baba. Toplamda 65 büyük baba bir ağırlığı sahip olmak. Kulaklıkların oynatma süresi mutsuz 6 saati geçebiliyor, üniteyle birbirleriyle 16 saati aşıyor.

Tamamlandı bekleme süresi ise 120 kol saati. 6 kol saati çağrı yapabiliyorsunuz. Kulaklıklar toplamda 2 saatte suçlamak oluyorlar Kim cihazda IPX4 sertifikası bulunuyor. FYE7 de çift araç sürücüsü kullanılan basslar güçlü ama tizler kulak tırmalıyor.

Kim kulaklıklarda da zorlayıcı sürücüler bulunuyor. Sesi uzun tutalım derken epeyce abarttıklarını düşünüyorum. Sesi sona getirdiğiniz dönem bass’lar güçlü olay ama seslendirmek içerisindeki dinleme zevkini düşürüyor. Etraftaki çalgıları ve arka uç fondaki sesleri mükemmel alamıyorsunuz.

Kulaklıkları indirimli topla için kodlar:

BlitzWolf FYE7 tasarım için: BGHardwareFYE7

BlitzWolf FYE6 tasarım için: BGHardwareFYE6

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 200 TL’ye YÜKSEK BASS veren kulaklıklar! | BlitzWolf FYE 7 ve 6

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply