2000 TL altı F/P şampiyonu olabilir: Meizu Note 9 geldi

2000 TL altı F/P şampiyonu muhtemelen: Meizu Note 9 geldi

Meizu Note 9 tasarım Sonuçta Tavuk’de satılacak olan kutusuyla beraber ofisimize ulaştı. Aldığımız bilgiye bağlı olarak makine önümüzdeki tam hafta içi satışta gidiyor ve ayrıca fiyatı 2000 TL’nin aşağıda gidiyor. Kim videomuzda, cihazın konteyner içeriğine ve ayrıca her şey hesaba katılırsa özelliklerine çok yakından baktık.Meizu Note 9 mekanik(*9*)

Mavi, beyaz renkli ve ayrıca daha koyu aslında olmak üzere 3 türünün tek örneği farklı renkler seçeneği suan mevcut başparmak izi sensörü arka uç tarafta tesis alıyor. Yüz taraftan baktığınızda ise %84.7 oranında bir göster emlak oranının olduğunu görüyorsunuz. Standart düşüş çentiğe bağlı olarak daha pürüzsüz bir çentik tasarımı bulundu makine, başlangıç ​​aşaması taraftan bakıldığında kapsamlı oranda göster sunmayı başarıyor.

6.2 inç boyutlu ekranda Full HD+ yerleşim ve ayrıca IPS LCD tahta özlemek edilmiş. Gücünü Snapdragon 675 işlemcisinden banliyö Meizu Note 9 modelinde 4 GB ve ayrıca 6 GB RAM seçenekleriyle birbirleriyle 64 GB ve ayrıca 128 GB depolamak birimi sunuluyor. Bize itibaren sürüm 4 GB / 64 GB olan tasarım.

Video kamera özelliklerine baktığımızda arka uç tarafta F/1.7 diyafram değerine kurucu 48 MP‘lik önemli kameranın ve ayrıca 5 MP‘lik bir yoğunluk algıyacısı bulunuyor. Yüz tarafta ise F/2.0 diyafram değerine kurucu 20 MP‘lik bir selfie kamerası bizleri karşılıyor. Kutudan Android 9.0 Pie işleyen sistemiyle beraber FlyMe arayüzü aracılığıyla çıkan mevcut 4000 mAh elektrik pili kapasitesi ve ayrıca 18W‘lık bir derhal suçlamak desteği sunuluyor.

 

Meizu Note 9’un HepsiBurada’daki dönüşüm sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2000 TL altı F/P şampiyonu olabilir: Meizu Note 9 geldi

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply