2000 TL’lik oyuncu kulaklığı! – ASUS ROG Strix Fusion 700 inceleme

2000 TL’lik oyuncu kulaklığı! – ASUS ROG Strix Fusion 700 inceleme

ASUS ROG Strix Fusion 700 inceleme videomuzda, Fusion ailesinin dağ modeline çok yakından bakıyoruz. Bakalım en uygun düzey oyuncu kulaklığı bizlere neler sunuyor?ASUS ROG Strix Fusion 700 inceleme

Ticari mal PC, Playstation 4, Nintendo Switch aracılığıyla beraber pratik telefon yanı sıra tabletlerde de kullanılabiliyor. PC ya da PS4 bağlantısı için karton içeriğinden çıkan USB 2.0 kablosunu kullanırken, cep telefonu ekipman için Bluetooth üzerinden kablosuz bir iletişim gerçekleştiriliyor.

Ürünü satın aldığınızda karton içeriğinden Yaz ayları aylarında kullanmaya daha müsait kesinlikle olacak Bir çift adet kulaklık kılıfı, yönetim çantası yanı sıra USB 2.0 kablosu çıkıyor. Kulaklığın tasarımına baktığımızda ise hayli kapsamlı, tehditkar yanı sıra RGB aydınlatmalarla desteklenmiş bir tasarlamak çizgisi görüyoruz. RGB aydınlatmalar ASUS Aura destekli. Kim sayede Aura destekli çeşitli diğer ürünlerle senkronize bir moda çalışabiliyor. Buna ayrıca kulaklıktan kulaklığa RGB farklı renkler senkronizasyon desteği de ASUS ROG Strix Fusion 700 modelinde tesis alıyor. Bu nedenle bir e-sağlık ve zindelik takımı, bütün kulaklıkları benzer farklı renkler yanı sıra benzer modda kullanabiliyor, cep telefonu davranış aracılığı aracılığıyla kulaklığa geçici tedavi edebiliyor.

Ürünün sol tarafında dokunmatik bir ortaya çıkmak bulunuyor. Kim ortaya çıkmak ileri parmağınızı dokundurarak seslendirmek oynatma/durdurma, seslendirmek dönüştürme yanı sıra sesi açıp kapatabilmek uygulanabilir. Kulaklığın ileri kişiselleştirilmiş bir bölümle gizlenmiş mikrofon bulunuyor. Sanal boom mikrofon, yaptığımız testlerde gayet yıkama bir moda gürültü kaydı yapabildi.

ASUS ROG Strix Fusion 700 modelinin gürültü performansına baktığımızda ise 50 mm‘lik ASUS Essence sürücüleri karşımıza çıkıyor. Buna ayrıca modelde ESS HiFi 9018 DAC yanı sıra ESS 9601 amfi bulunuyor. Böylesi acımasız ekipman bileşenleri olduğu için gerçekten uzun bir gürültü seviyesini yanı sıra kim seviyede şaşırtıcı bir şekilde net, doygun bass’ların olduğu bir gürültü performansı elde etmek ediliyor. Nihayet modelde Bongiovi Acoustics aracılığıyla geliştirilen 7.1 dijital surround desteği de sahip olmak. Kim da önemli ölçüde sesin nereden geldiğini duymanız gereken oyunlarda kurtarıcı oluşum.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2000 TL’lik oyuncu kulaklığı! – ASUS ROG Strix Fusion 700 inceleme

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply