2000’lerin En İyi 15 Video Oyunu! – Hardware Plus

2000’lerin En İyi 15 Video Video oyunu! – Hardware Plus

GameCube, PlayStation 2 yanı sıra Xbox aracılığıyla başlayan yanı sıra Wii, PlayStation 3 yanı sıra Xbox 360 aracılığıyla sona eren yıl geride kaldı. Kim dönemde, hikâye anlatımı yanı sıra oynanışta inanılmaz muazzam yöntem ilerlemeler yanı sıra yenilikler görüldü. İşte 2000’lerin en göze çarpan oyunları!

15.Left 4 Dead

(Valve, 2008)

(*15*)

Kıyamet sonrası bir ortamda 4 yıldızcık zombi dalgalarıyla savaş ediyor. Kulağa pek dahiyane bir düşünce ve duygular tercih gelmese de Valve oyununu harika yöntem gelişmelerle donattı.

Oyunun “Süpervizör” adlı sentetik mizah sistemi, oyuncuların yetenek yanı sıra stratejilerine bağlantılı olarak düşmanların sayılarını, gaddarlığını, aydınlatmayı yanı sıra müziği çeşitlendiriyor. Sonuç olarak hem spontane hem de sinematik hissettiren etkileyici bir yeterlilik sunmuş oldu.

Ve ayrıca yalnızca hayranlar ancak ‘Cadı’ kabaca kâbuslar görüyor…

14.Rez

(Q Entertainent, 2001)

{Dans} müziğine olan sevgisinden canlandırmak yerleşim bölgesi Tetsuya Mizuguchi, oyuncunun bir kulüp ışıklar ekranına benzeyen bozuk bir sentetik mizah sisteminde gezindiği, ritmik hareket yanı sıra raylı nişancı oyununun bir kombinasyonunu üretti.

Düşmanları etkili bir stil tıklayın sizi müziğin ritmine kilitler yanı sıra enstrümantasyona katmanlar ekler. Sonuç olarak özellikle bir seviyeyi tamamlamakla kalmaz, aynı anda müziği bestelemiş olursunuz.

Uçak Set Radio yanı sıra Samba de Amigo tercih çeşitli diğer oyunların ve ayrıca organizasyon, Dreamcast döneminin yaratıcılığını yanı sıra çocukluk coşkusunu simgeliyordu.

13.Wii Sports

(Nintendo, 2006)

Endüstri, Can sıkıcı eylem denetleyicisi yanı sıra oldukça modası geçmiş donanımıyla Wii fikrine güldü. Ta ki çeşitli insanın Wii Sports oynamalarını görene {kadar}.

Olağanüstü ayarlanmış 5 etkinlikten özellikli koleksiyonu yanı sıra uygun fiyatlı inanılmaz oyunculu oyunları yediden yetmişe evdeki herhangi bir birey için elde edilebilir hale getirdi. Sonuç olarak oyunların çok kültürel bir bağ deneyimi sağlayabileceği fikrine katkıda hediye.

Wii’de Super Mario Galaxy, Super Smash Bros Brawl tercih tartışmasız daha detaylı oyunlar vardı. Yine de Sports, makineyi tanımlayan başlıktı.

12. Call of Duty 4: Şehir Warfare

(Infinity Ward, 2007)

Bazıları Battlefield 1942’nin dönemin daha etkili silahlı kuvvetler nişancı aktivite olduğunu hak talepleri edecek. Yine de çoğunluğu vatandaş, inanılmaz oyunculu bileşene zekice eklenmiş RPG tarzı gelişmek mekaniği yanı sıra dijital deneyime taze ticari altyapı yanı sıra karmaşıklık düzeyleri getiren killstreak ödülleri sebebiyle Şehir Warfare tarafında.

Andy McNab tarzı kahramanlıklar yanı sıra 1990’ların durgun kaygı filmlerinden yararlanan yanı sıra uçmak John Price aracılığıyla birbirleriyle kim türün açıkçası unutulmaz karakterlerinden birini sağlayan yüzleşme mükemmeldi.

11. Shadow of the Colossus

(Team Ico, 2005)

Fumito Ueda, muhteşem Ico aracılığıyla dünyayı, empresyonist icat felsefesiyle tanıştırmıştı. Yine de Shadow of the Colossus dürüst gerçek bir vizyoner olarak ününü pekiştirdi.

Genç yetişkin bir meraklısı, 16 titan canavarı öldürerek cansız bir çocuk diriltmek için ayrılmak ortadan kaldır. Ama hem meydan okuyucu hem de yaşayan bina modeller olarak sahip olmak olan kim hantal, kederli vahşi hayvanlar açıkçası kim senaryodaki kötüler mi? Umutsuzluk yanı sıra organizasyon tasarımı üzerine uyarıcı bir birleşim.

10. Guitar Hero 2

(Harmonix, 2006)

Az anlaşıldı bir şarkılar aktivite geliştiricisi, 2005 yılında fıçı bira bardağı büyüklüğünde bir plastik ekipman çıkardığında, şarkılar oyunlarının hızlı en tercih yanı sıra yaygın bilinen faktör haline geleceğini bu bilebilirdi?

2000’lerin sonlarında kısa ömürlü bir zaman dilimi için, oturma odaları herhangi bir yer taklit gitarlar, mikrofonlar, davullar yanı sıra Ayrıca DJ’ler aracılığıyla dolup taştı. Kim da piyasayı sular aşağıda bırakan darbe-hareket oyunları seline takip et etti. Darbe oyunlarının popülaritesi yüksek sürmedi. Yine de, kim onların ne {kadar} şaşırtıcı oldukları gerçeğini değiştirmiyor.

Pek inanılmaz yıldızcık için Rock Band, plastik enstrümanların eksiksiz tamamlayıcısı olarak en iyisiydi. Fakat Guitar Hero orijinaldi yanı sıra kim türü Uluslararası dürüst gerçek bir üne kavuşturan Guitar Hero 2 yanı sıra efsanevi rock klasiklerinden özellikli şaşırtıcı parmak şıklatmak müzikleriydi.

Sweet Child o’ Mine’da dizlerinizin üzerine çökmek, gitarı eğip Oyuncu Power’ı serbest bırakmak yanı sıra soloyu harikalar yaratarak yüzey tercih bir organizasyon deneyiminin benzeri yoktur.

9. Silent Hill 2

(Konami, 2001)

Başlangıç ​​ organizasyon, Konami’nin hayatta kalma-korkmuş türüne gerçeküstü, duygusal yaklaşımını tanıttı. Yine de ısrar filmi sıradışı yanı sıra cüretkâr yönlere sürükledi yanı sıra kim da aktivite unutulmazların arasına yerleştirdi.

Sıkıntılı kahramanı James Sunderland, özdeş adı taşıyan kasabadaki cansız karısını bulma. Fakat duman yanı sıra yayın yapmak statik orta bulduğu faktör, unutulmaz BDSM derebeyi Piramit Kafası da dâhil aslında olmak üzere Freudyen bir fetişist canavarlar topluluğu.

Bütün uyarıcı korkmuş kurgularında olduğu tercih, onu en kısa sürede deneyimledikten daha sonra kalıcı peşinizi bırakmıyor.

8. The Elder Scrolls IV: Oblivion

(Bethesda, 2006)

Oblivion’ın aslen saatinde lağımdan çıktığınız, yemyeşil sofistike dünyasının ne {kadar} uzaklara uzandığını görüyorsunuz. Onu keşfetmeniz için size çünkü özgürlüğün miktarıyla beklenmedik bir şekilde boğulduğunuz andan gelen, sorumluluk yapma oyunları için büyük bir atlama olduğu açıktı. Kim da, kader yıllarda lider hale kader bir Çeşitlilik olan görünür toplum maceraları için şablon oluşturan organizasyon oldu.

2002 yapımı The Elder Scrolls III: Morrowind; daha dikenli, daha heyecan verici bir çevre yanı sıra hikâyeye sahipti. Fakat aynı anda oynamak için tamamlayınız bir sürüklenmeydi. Oblivion ise, macerayı istediğiniz tercih şekillendirmek için sihir, orak biçimli ağır kılıç ya da keyifli yabancı Dil aracılığıyla savaşmanıza, konuşmanıza yanı sıra dünyasında açıkça yolunuzu bulmanıza etkinleştir veriyor.

7.The Legend of Zelda: Majora’s Mask

(Nintendo, 2000)

En sıradışı, en rahatsız, en unutulmaz Zelda aktivite, 10 yılın şafağında piyasaya sürüldü. 1999’daki Ocarina of Time’da kurtardığı krallıktan uzaklaşan kahraman Link, onu 3 günlük kayıt bir dönem döngüsüne yakalandığı lanetli yanı sıra çarpık bir yere nakletti.

Yüzünü buruşturan bir ay gezegene daha da yaklaşırken, Termina sakinleri işleri kabaca başına zamankinden daha tereddüt bir stil eylem ediyor yanı sıra ekibimiz de felaketi sadece nasıl önleyeceğimizi bulmaya çalışıyoruz. Onu bir çocuktan grotesk yaşayan bir çalıya, tepe trolüne ya da denizkızına dönüştüren faktör Link dons maskeleri.

Majora’s Mask’in dönem yolculuğu o {kadar} bilge yanı sıra ustaca ki, müteakip yıllarda onu taklit etmeye şansını denemek eden inanılmaz az organizasyon sahip olmak. Fakat hiçbirinin tonu, The Legend of Zelda: Majora’s Mask’i yakalayamadı.

6. Bioshock

(2K Games, 2007)

Lig, sıkıntılı vizyon yönetici Andrew Ryan’ın liderliğinde, Randian ilkelerini rasyonel uçlara götüren yetersiz kalmak bir büyükşehir devleti olan Rapture’ın batık cennetine inişle başlıyor.

Bioshock, o zamanlar söyleyecek heyecan verici bir şeyleri olan benzersiz şans oyunlarından biriydi. Rapture sakinlerinin çoğunu çıldırtan çok elektrik gücü veren tonikler, aynı anda inanılmaz neşeli yanı sıra lezzetli bir çatışma sağladı. Yine de Bioshock’a kim türün en gerçekten iyi (PL) oyunları orta yerini kazandıran faktör büyük ortamı yanı sıra muazzam fikirleri oldu.

5. Çelik Gear Solid 2: Sons of Liberty

(Konami, 2001)

İlk açıklanmayan hareket Çelik Gear Solid aktivite, otantik PlayStation’da muazzam bir hit olmuştu. Kır saçlı kahramanı Solid Snake, bir organizasyon ikonu olma yolundaydı. Kim yüzden ısrar filmi için Hideo Kojima yanı sıra Konami ondan üstesinden gelindi yanı sıra hepimizi bir teknede {yorgun} bir bilinmeyen kişi olan Raiden olarak oynamaya zorladı.

Inanılmaz sayısız siyasi temaları yanı sıra uygunsuz konumlandırma yanı sıra sahte haberlerle vaktinden önce görüşlü bir stil telaşlı olmasıyla, Sons of Liberty {kadar} oyuncuları acı eden inanılmaz az organizasyon vardır. Lig, anarşik bir post kentsel şaheser.

4.Halo: Combat Evolved

(Bungie, 2001)

İnsanların bir PC yerine konsolda uyarıcı bir birinci şahıs nişancı aktivite fikriyle dalgalanma geçtiği bir dönem vardı. Bunu değiştiren faktör Halo oldu yanı sıra nişancıların 2000’lerin lider türü haline gelmesi için öncül hazırladı.

Çarpıcı manzaraları yanı sıra gaddar, bilge işgalci fanatikleri aracılığıyla uzay operası tuhaf oyunculu hikâyesini üretti. Daha daha sonra 2000’lerin gençleri yanı sıra öğrencileri, 16 oyunculu savaşlar yapabilmek için TV’leri yanı sıra Xbox’ları etrafına LAN kabloları sarar yanı sıra oynarlardı. Bir yaban domuzu aracılığıyla güreşmeyi öğrenmekten bütün zamanların en gerçekten iyi (PL) skorunu özümsemeye {kadar}, Halo oynamak 10 yılın belirleyici bir deneyimiydi.

3.Deus Ex

(Ion Storm, 2000)

Nano-arttırılmış çok danışman JC Denton yanı sıra Kendi kabaca yayılan, akıl almaz derecede belirlenen bir bilimkurgu kaygı filmi yanı sıra distopik şirketlere e karşı Uluslararası bir yüzleşme yarattı.

Lig, dürüst gerçek hayattaki komploları yanı sıra siber punk ilmini bir araya getirdi. Ardından oyuncuların istedikleri tercih tesis almalarına, dünyaya bağımsız girmelerine ya da kusursuz açmalarına etkinleştir verdi. Sürükleyici bir video kaydı aktivite macerasının bütün konseptini düzeltmek tanımladı.

2.The Sims

(Maxis, 2000)

Birkaç medeniyet, yeniden modelleme boyunca ünlü kişi bir stil “banyo aktivite” olarak reddetti. Beri oyuncuların hayati bir organizasyon bileşeni olarak banyolarını temizlemeleri gerekiyordu. Kim sebeple, Will Wright, ikamet simülatörünü ciddiye aldırtmak korumak zorunda kaldı.

Yine de yerel icat kiti yanı sıra etkileşimli pembe seçim kombinasyonu, evde bilgisayarları olan ama Doom oynamak istemeyen taze bir yıldızcık kitlesini mest etti. Reality TV’nin yükselişi, o zamandan çünkü insanların röntgenci eğlenceden takdir etmek aldığını gösterdi. Oysaki The Sims, oraya inanılmaz geçmişte gelmişti.

1.Grand Theft Auto: San Andreas

(Rockstar Games, 2004)

Grand Theft Auto III, 3D anlaştık mı sağladı; GTA: Vice City, çok stilize parmak şıklatmak referanslı anarşinin tonunu getirdi. Yine de bize Rockstar’ın 2000’ler için gangster görev serisinin en iyi ifadesini veren San Andreas oldu.

Hip-hop müziğini, John Singleton yanı sıra Hughes kardeşlerin filmlerini yanı sıra Los Angeles isyanlarını tuhaf bir intikam yanı sıra tedavi anlatısına yönlendirerek, bütün görünür toplum video kaydı oyunları kavramını düzeltmek tanımlayan yanı sıra oyunculara dikkate değer anahtar kelime yanı sıra yeterlilik özgürlüğü sağlayan muhteşem bir başarıydı.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2000’lerin En İyi 15 Video Oyunu! – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply