200MP’lik Samsung ISOCELL Sensörler Geliyor! – Hardware Plus

200MP’lik Samsung ISOCELL Sensörler Olay! – Hardware Plus

Samsung son zamanlarda ISOCELL sensörlerini tanıtmaya planlama. Samsung gelecekte 200MP kameralı iyi bir fikir telefonlar aracılığıyla kader.

Samsung, 2021 yılında çıkardığı modellerde 108MP’lik kameralar aracılığıyla gündeme gelmişti. Telefonlara bağlı olarak gayet uzun çözünürlükler vaat eden kim kameralar, 2021’de Samsung‘un son zamanlarda ISOCELL kameraları aracılığıyla değişecek seç görülüyor.

Samsung‘un ileri çalıştığı son zamanlarda ISOCELL kameralar önemli ölçüde çözünürlükler vaat ediyor. 200MP’lık kameralar ileri katip Samsung, kim kameralarda tahmin edilen 200 bin piksel uzlaşma anlaşması sunacak. Bunun yakın daha benzersiz çözünürlükler sunan kameralar ileri de katip Samsung, gelecekte telefon kameralarının, uzman kameraları aratmayacak nitelikte olması için uğraşıyor.


İlginizi Çekebilir: Acer, 3 Son zamanlarda Lig Monitörü Modelini Tanıttı!


Iyi bir fikir telefonlar için geliştirdiği kameralarda inanılmaz ileriye gideceğini hak talepleri eden Samsung, gelecekte çıkaracağı Samsung ISOCELL sensörlerin dünya gözü aracılığıyla tamamen aynı görüntüyü kaydedebileceğini söylüyor. Ayrıca 500MP 600MP‘lik kameralar aracılığıyla gelecekte piyasaya çıkacağını kuruluş Samsung, elektronik kamera konusunda hevesli olduğunu söylüyor.

Samsung‘un gelecekte çıkaracağı 200MP‘lik kameralar yaklaşık Yine bir başka detaylar elde edilebilir kesinlikle değil. Bunu söyledikten sonra Samsung’un elektronik kamera konusunda kendini günden güne geliştirdiğini düşüş edemeyiz. Bu arada yaşadığımız başına anı gözlerimizle tamamen aynı görüntü kalitesinde geçmiş tarih altına toplamak hayatımızda muazzam bir kuruluş edinecektir.

Sizce Samsung hak talepleri ettiği 500MP‘lik 600MP‘lik kameraları geliştirebilecek mi? Sizce dünya gözü aracılığıyla tamamen aynı kalitede kameralar üretilmesi başarılabilir mü? Fikirlerinizi yorumlarda paylaşabilirsiniz.

Seçtiğimiz Samsung modellerini Hepsiburada‘dan satın toplamak için tıklayınız!

Seçtiğimiz Samsung modellerini Trendyol‘dan satın toplamak için tıklayınız!

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 200MP’lik Samsung ISOCELL Sensörler Geliyor! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply