2012’den beri ilk kez, ABD’de iPhone satışları tüm Android akıllı telefonların satışlarını geçti – Hardware Plus

2012’den beri ilk kez, ABD’de iPhone satışları tüm Android akıllı telefonların satışlarını geçti – Hardware Plus

2014 yılı iPhone ve ayrıca sonuç olarak Apple için şaşırtıcı bir uzun yıllar oldu desek yanılmış olmayız. Sonuçlandırmak çeyrekte rekor düzeyde iPhone satan Apple, ABD’de2012’den beri ilk kez kim satışlarla tüm Android akıllı telefonların satışını geçmeyi başardı. Sektöre onlarca türünün tek örneği Android akıllı telefonun olduğunu düşündüğümüz yaş Apple’ın tuhaf bir iPhone aracılığıyla yakaladığı etkinlik açıkçası takdire şayan.

ABD pazarında uzun yıllar bazında %3.8’lik bir ilerleme yakalayan Apple, Kantar’ın verilerine bağlı olarak ABD pazarında %0.01’lik farkla birinci sırada olanaklar alıyor. Bir ek deyişle iOS ABD pazarında %47.7’lik bir dilime yaratıcı Android %47.6’lık bir pazar yeri payına yaratıcı. Kim 2 devin ardından ise Windows Phone ve ayrıca diğerleri olay. 2012’den beri ilk kez iPhone’un liderliği almasındaki en muazzam pay iPhone 6 tabii ki. Belirtildi sonuçlara bağlı olarak seyahat sezonunda en istisnai olarak satan akıllı telefon Apple iPhone 6 modelleri oldu.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2012’den beri ilk kez, ABD’de iPhone satışları tüm Android akıllı telefonların satışlarını geçti – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply