2013’te kablosuz ağın lideri: TP-LINK – Hardware Plus

2013’te kablosuz ağın lideri: TP-LINK – Hardware Plus

TP-LINK, IDC raporlarına bağlı olarak kablosuz İnternet (WLAN) pazarında pazar yeri payını artırarak yine medeniyet lideri oldu. Sonuçlandırmak 3 yıldır yükseklik üste öncü olan taşıyıcı, pazar yeri payını komisyon 40. 56’ya çıkardı.

Gizlice soruşturma kuruluşu IDC’nin medeniyet kablosuz İnternet pazarına yönelik araştırmasına bağlı olarak TP-LINK, yine medeniyet lideri oldu. Uluslararası kablosuz İnternet (WLAN) pazarında başarıyla geçti yıla bağlı olarak pazar yeri payını artırarak yine öncü olan TP-LINK, 2013 yılında komisyon 40.56’lık pazar yeri payı ödünç almak etti.

Hem adet hem maaş açısından medeniyet WLAN pazarında toparla yılların öncü şirketi TP-LINK, medeniyet genelinde Ekonomik çöküş yaşanmasına bile büyümesini sürdürdü. Sonuçlandırmak 3 yılın lideri olan taşıyıcı, 2012 yılında komisyon 34.86 olan pazar yeri payını daha da yukarıya çıkardı. Rakiplerine muazzam varyasyon atan TP-LINK’in kim başarısında 2 muazzam etken bulunuyor: AR-Ge yanı sıra tamamen yüksek kalite politikası. Bunların sonucunda uzun kaliteli ürünleri arzu edilen fiyatla tüketicilere sunan taşıyıcı, medeniyet genelinde önemli saygı gördü.

Ali Dinçer 3

TP-LINK’in küresel pazara 2005 yılında açıldığını ayar Şehir dışı Ana Temsilci Ali Dinçer, anlık zaman çerçevesi sağa belirgin bulmak pazar yeri lideri olmasında bütün ürünlerini A’dan Z’ye çok kendi imalat tesislerinde üretmesinin muazzam payı olduğunu vurguluyor. “TP-LINK, kim önemli imalat gücünü hem kaliteye hem de fiyata tamamen olarak yansıtıyor. Benzer şekilde, mükemmel İnternet ürünlerine odaklanmış bir organizasyon. Imalat gücünden yararlanarak Yine bir başka ürünleri üretmeyi, benzersiz pazarlara girmeyi düşünmüyor. Özellikle İnternet pazarına odaklanıyor. Bunların sonucunda da medeniyet genelinde Sonuçlar ödünç almak ediyor” diyor.

-basın bülteni

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2013’te kablosuz ağın lideri: TP-LINK – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply