2013’ün en çok izlenen yayını video oyun streamleri oldu – Hardware Plus

2013’ün en çok izlenen yayını video oyun streamleri oldu – Hardware Plus

Sonuçlandırmak dönemlerde oyuncuların oyunlardan ek bir tutkusu daha sahip olmak, stream etmek. Oynadıkları oyunları simultane olarak ağ üzerinden video formatında paylaşmak anlamına itibaren oyun streaming’i önemli ölçüde MOBA tarzı oyunlarda inanılmaz şekilde önemli ilgi görüyor. Önemli ölçüde Twitch adlı sitenin kim alanda önemli faydası sahip olmak. Peki kim streaming çılgınlığı somut olarak ne {kadar}?

Özetlenen rakamlara bağlı olarak geçmek sene 2.4 milyar saatlik stream izlenimi yapılmış. Önemli ölçüde eSport karşılaşmalarının yayınlarına ilgi gösterilirken hazırlanan rapora bağlı olarak 2013’te toplum toplamda 273,785 her yıl LoL, Dota2 yanı sıra StarCraft 2 mücadelesi izlemiş.

LoL turnuvasından bir görüntü

Araştırmayı yapan IHS firması değerlendirme açısından benzer uzun yıllar 528,000 kişinin stream ettiği SuperBowl maçındaki dolu saatin 422,400 olduğunu belirtiyor. Kim da tüketici başı olağan 48 an izlendiğini gösteriyor.

Twitch tercih servilerin varlığı olmaksızın kim durumun gerçeklşemesinin akıl almaz olacağını kuruluş IHS geçmek sonbaharda yapılan LoL turnuvasının 32 bin okuyucu topladığını yanı sıra yayını aynı zamanda izleyen tüketici sayısının 8.5 milyona {kadar} çıktığını belirtti. IHS 2018 yılına gelindiğinde eSports reklamlarının 300 bin para değerinde olacağını açıkladı.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2013’ün en çok izlenen yayını video oyun streamleri oldu – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply