2013’ün en iyi ağ çözümü: TP LINK TLWPA4220KIT – Hardware Plus

2013’ün en iyi ağ çözümü: TP LINK TLWPA4220KIT – Hardware Plus

Powerline adaptörlerin sürekli sürekli evlerde boylu sırasında başarıyla geçti ağ kablolarının yerini almaya başladığı bir dönemdeyiz şu sıralar. Güç hattı üzerinden ağ bağlantısı iletimi sağlayabilen kim ekipman, bir yandan da gelişmekteler. TP Link, kim ürünüyle powerline adaptör çıtasını bir vücut boğa taşıyor. Kutudan çıkan 2 parçanın bir kişi ağ bağlantısının girişini yapmaya yararken, diğeri (analiz olarak kullanılanı) hepsi birden kablosuz router olarak girişim görüyor. Dolayısıyla evimizin ters köşesine özellikle kablolu ağ bağlantısı kesinlikle değil, hepsi birden kablosuz karşılık da sağlamış oluyoruz.

Router işlevi gören önemli parçacıklar, 2 portlu bir routerın ve 802.11b/g/n destekli kablosuz ağ hizmeti sunuyor. Tabii kim cihazı istersek Wi-Fi alanı uzatıcı olarak da kullanabiliyoruz. Ürünün araştırma uzaklığı ise garip güç hattı üzebrinden optimum 300 ölçü.

NEDEN?
Güç hattından sıkı ethernet kablosu geçirmekle kalmayıp üzerine router işlevi de ekliyor olması, TP Link’in kim ürününü “en iyi” yapıyor. Dolayısıyla evde internetin erişmediği yerini belirlemek kalmıyor.

http://www.tp-link.com.tr/products/details/?categoryid=&varyasyon=TL-WPA4220KIT

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2013’ün en iyi ağ çözümü: TP LINK TLWPA4220KIT – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply