2013’ün en iyi Android tableti: Yeni Samsung Galaxy Note 10.1 – Hardware Plus

2013’ün en iyi Android tableti: Yeni Samsung Galaxy Note 10.1 – Hardware Plus

Samsung, “cep telefonu ikamet” senaryolarının tamamını çok kendi markasını taşıyan ürünlerin etrafına yerleştirmeyi gayet iyi başarıyor. Yeni Samsung Galaxy Note 10.1
de, Samsung’un son teknoloji ruhunu ve ayrıca “mobilite” kavramına olan inancını sonuna {kadar} yansıyan bir varlık. Ek 2560 x 1600 piksel görüntü sunan çözünürlüğüyle dikkate değer bir görüntüleme deneyimi yaşatıyor. Sonuç olarak Full HD içerikler, görüntü kalitesinden ödün vermeden destekleniyor. Yeni Galaxy Note 10.1, aynı zamanda türünün tek örneği işlemleri yapabilmek için birden fazla ekranı kullanmamıza etkinleştir veriyor. Örneğin, video klip oynatıcısı ve ayrıca gözlemlemek uygulaması iyilik 2 uygulamayı açıp, aynı zamanda kullanabiliyoruz. Benzer şekilde bir tane daha bir alışkanlık kullanırken, mesela video klip izlerken çekici veya karalama yapabiliyoruz. Tabletin 1.9 GHZ gücündeki Octa Core işlemci çipi ve ayrıca 3 GB RAM, birkaç cihazı zorlayan çeşitli görevlerin kolaylıkla yapılmasını sağıyor. Yeni Galaxy Note 10.1’in gözlemlemek almak yeteneği de yükseltilmiş ve ayrıca devasa bir adım haline gelmiş. Açıkça ve ayrıca hızlıca oluşturulan notların bundan sonra düzenlenmesi de istisnai olarak basit. Temel kullanıcıara yüzünde S Pen’i aracılığıyla kolaylıkla Haberler yazmak ya da eskiden alınan notlar orta başıboş Daha önce hiç olmadığı {kadar} basitleştirilmiş.

NEDEN?
Başka uygulamaları ve ayrıca S-Pen, Samsung Galaxy Note 10.1’in bir yer değiştirme öne çıkmasını sağlıyor. Çeşitli diğer yandan 2560 x 1600 piksellik ekranı ise Note 10.1’i yılın en iyisi konumuna getiriyor.

http://www.samsung.com/tr/microsite/galaxynote101/

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2013’ün en iyi Android tableti: Yeni Samsung Galaxy Note 10.1 – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply