2013’ün en iyi Android telefonu: LG G2 – Hardware Plus

2013’ün en iyi Android telefonu: LG G2 – Hardware Plus

Android telefon pazarında başına seviyede en az bir mantıklı telefon sürüm bulundu LG, bugüne {kadar} ürettiği en yoğun mantıklı telefonuyla kim senenin en güvenilir Android mantıklı telefonu
oldu. LG G2’ye başlangıçta baktığımızda dikkatimizi çeken, inanılmaz ince çerçeveleri oldu. 5,2 inç ekrana yaratıcı olmasına bile sanal olarak 5 inç ekranlı mantıklı telefonların boyutunda olan LG G2, kullanıcısını şaşırtıyor. LG G2’de 1080p çözünürlüklü True HD IPS+ LCD göstermek bulunuyor. Gorilla Glass 2 çizilmez camla korunan göstermek, sıradışı kelimeyle “mükemmel” öyle gibi görünmek. Ekranın dokunuş hissiyatı, gölge kalitesi, spekülasyon açısı yanı sıra görüntü keskinliği şaşırtıcı. LG G2, 2,26GHz 4 Krait 400 çekirdekli işlemcisiyle sınırları zorluyor. Telefonun en muazzam eksisi, microSD hafıza kartı yuvası bulunmaması. LG G2’de 13MP OIS (Optik Görüntü Onarım işleri) teknolojili arka uç elektronik kamera bulunuyor. Elektronik kamera fakir ışıkta nispeten zorlanıyor ama iyi ışıkta inanılmaz güvenilir. Önemli ölçüde videolarda onarım işleri teknolojisinin avantajını görüyorsunuz.

NEDEN?
Bütün fi malar zirve uç ölçüde mantıklı telefonunu 2000 TL seviyesinde piyasaya sürerken LG’nin 1500 TL seviyesinde kalması, kendisinin kim yılın en inanılmaz konuşulan mantıklı telefonlardan bir kişi olmasını sağladı.

 http://www.lg.com/tr/smart-phones/lg-D802

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2013’ün en iyi Android telefonu: LG G2 – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply