2013’ün en iyi bellek kiti: Kingston HyperX Beast 8 GB – Hardware Plus

2013’ün en iyi bellek kiti: Kingston HyperX Beast 8 GB – Hardware Plus

Çağdaş oyunları yanı sıra programları, son derece fazla miktarda bellek harcıyorlar. Önemli ölçüde son zamanlarda oyunlarda olarak kullanılmak için üretildi RAM miktarı, 32 parça Windows’un kullanılmasını engeller nitelikte. Zira 32 parça modeli, en fazla 3.5 GB RAM desteği sunuyor yanı sıra bazı oyunlar ekstra belleğe temel ihtiyaç duyuyor. Çok daha fazlası RAM isteyenler için Kingston HyperX Beast bulunuyor.

2 x 4 GB formatındaki kim DDR3 bellek kiti, 2400 MHz hızına çıkabiliyor. 2400 MHz ise bellekte son derece uzun bir vücut. Ürünün direk olarak verimlilik hedefl ediğini söyleyebiliriz. 1.65 volt aracılığıyla personel kim kit, 11- 13-13 bekle sürelerine kurucu. Verimlilik olarak cidden yardımcı. Mutsuz anakartın, kim hızları desteklediğinden emin aslında olmak gerekiyor. Bellekleri kaplayan soğutucular, daha koyu rengiyle yanı sıra görünümüyle mülk içerisine şıklık katarken, daha güzel bir moda çalışmasını sağlıyor.

NEDEN?
Uzun performansı yanı sıra sunduğu alanla beraber yardımcı soğutucusu da kim ürünü tempo aşırmaya avantajlı hale getiriyor.

http://www.kingston.com/tr/memory/hyperx/predator/beast

(*8*)Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2013’ün en iyi bellek kiti: Kingston HyperX Beast 8 GB – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply