2013’ün en iyi bilgisayar kasası: COOLER MASTER Cosmos SE – Hardware Plus

2013’ün en iyi bilgisayar kasası: COOLER MASTER Cosmos SE – Hardware Plus

İlk çıkardığı Cosmos aracılığıyla ağzımızın suyunun akmasına faktör olan Cooler Master, devamında Cosmos S yanı sıra Cosmos II’yi piyasaya sürerek “en muhteşem konut” ödüllerini bir bir toplamıştı. Kim titan kasaların başına yere sığmayacağı bir dürüst gerçek. Kurumsal bunun için çok küçük, muhteşem yanı sıra pratik kasasını hazırladı: Cosmos SE. Çok küçük olmasına ne olursa olsun 40 cm’ye {kadar} gözünde canlandırmak kartlarını içerisine sığdırabilen Cosmos SE, takıp sökme işlemlerindeki kolaylığıyla yüz plana çıkıyor. Cosmos serisinde kullanılmış pislik filtreleri, kim kasada da olanaklar alıyor.

Başlangıç ​​aşaması yanı sıra azaltmak vasıtasıyla çektiği havayı kasanın içerisine dağıtan, sonradan da yükseklik yanı sıra geri vasıtasıyla dışarı çıkaran bir soğutma sistemi kullanıyor. Ilaç kalitesi yükseklik uç noktada gezinen Cosmos SE, kim yılın en iyi bilgisayar kasası olmayı hakediyor.

NEDEN?
Uyarıcı bir tasarımı verimli soğutmayla birleştiren, üstüne zorlu yapıyı serpiştiren Cooler Master Cosmos SE, evet ki kim yılın en iyi kasası olmayı hakediyor. Çok küçük olması, buna ne olursa olsun kordon vesayet yetenekleriyle Cosmos SE’yi son derece beğendik.

http://www.coolermaster.com/case/full-tower-cosmos-series/cosmos-se/

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2013’ün en iyi bilgisayar kasası: COOLER MASTER Cosmos SE – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply