2013’ün en iyi çevre birim teknolojisi: ViewSonic VSD220 – Hardware Plus

2013’ün en iyi çevre birim teknolojisi: ViewSonic VSD220 – Hardware Plus

ViewSonic’in kim monitörü, daha önce gördüğümüz en pratik hibrit cihazlardan bir kişi. Kelimenin tam anlamıyla bir gözlemlemek olan VSD220, gerektiğinde yalnız da kişisel bilgisayar görevi görebiliyor. Beri içerisinde cep telefonu işlemcisi, RAM’i,depolamak alanı, kablosuz bağlantısı, kulaklık çıkışı, MicroSD hafıza kartı yuvası bulundu bir “ek” aynı anda.

Android’in uyarı çeken yazılımlarını kişisel bilgisayar ekranında kullanmanın keyfi de bir ek. Diğer yarısı bir monitörde dokunmatik Facebook keyfinden bahsediyoruz, üstelik bilgisayarınızı çalıştırmaya gerekir ne olursa olsun kalmadan…

İçerisinde Android 4.2 işleyen sistemi kurulu olarak itibaren makine, gücünü TI OMAP 4430 işlemciden alıyor. Kim işlemci çipi çift çekirdekli ve ayrıca 1 GHz hızında çalışıyor. 1 GB RAM aracılığıyla desteklenen ekipman, 8 GB dahili depolamasıyla tamamlanıyor. Not içerisine gömülü olarak mikrofonun da geldiğini belirtmeden geçmeyelim.21.5 inçlik gözlemlemek, FullHD müzakere sağlıyor. LED aydınlatmalı olan ViewSonic, 5 ms cevap vermek süresine kurucu. Eşleştir oranı ise 1:1000. ViewSonic VSD220’ye özel bir gözlemlemek olarak bakıldığında piyasadaki monitörlerden inanılmaz da özel bir makine görmüyorsunuz.

http://www.viewsoniceurope.com/tr/products/vsd220.htm

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2013’ün en iyi çevre birim teknolojisi: ViewSonic VSD220 – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply