2013’ün en iyi dizüstü bilgisayarı: EXPER ULTRANOTE A5B-C64 – Hardware Plus

2013’ün en iyi dizüstü bilgisayarı: EXPER ULTRANOTE A5B-C64 – Hardware Plus

Günümüzde pek şaşırtıcı bir şekilde öğrencinin ihtiyacı, faydalı oran etiketine yaratıcı bir dizüstü bilgisayar sistemi. Zira ödevler üzerine soruşturma yapılacak bir bilgisayarın özdeş zamanda taşınabiliyor olması, öğrencilerin bir araya gelip rahatlıkla çalışmasını da başarılabilir kılıyor. Exper’in Ultranote A5B-C64 sürüm dizüstü bilgisayarı da öğrencileri turistik cazibe yerleşim bölgesi bir varlık.

Ultranote A5B-C64, içerisinde Intel’in i3-2328M işlemcisini barındırıyor. 4 GB RAM aracılığıyla desteklenen kim işlemci çipi, içerisinde HD Graphics 3000 GPU’sunu barındırıyor. 320 GB’lik depolama alanı alanına yaratıcı olan Exper Ultranote A5B-C64, DVD yazıcısını içerisinde bulunduruyor. Kim donanımla e-mesaj, görev yanı sıra internette sörf iyilik hareket sorunsuz bir stil yapılabiliyorken, hediye oyunları oynamanın pek başarılabilir olduğunu söyleyemiyorum. Tabii kim sağlık durumu, ürünün faydalı fiyatı bak önünde bulundurulduğunda önemini kaybediyor.

NEDEN?
Ücret açısından gerçekten kabul edilebilir bir seviyede olan Exper Ultranote A5B-C64, giriş yolu seviyesi dizüstü bilgisayara gereksinim duyan kullanıcılar için gayet yardımcı bir varlık.

http://www.exper.com.tr/urunler/dizustu/ultranote-a5b

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2013’ün en iyi dizüstü bilgisayarı: EXPER ULTRANOTE A5B-C64 – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply