2013’ün en iyi faresi: Logitech G400S – Hardware Plus

2013’ün en iyi faresi: Logitech G400S – Hardware Plus

Oyunculuk işi daha ziyade terbiyeli tarafa kaydığı yaş, kullanılmış ekipmanların kalitesi de kötü anlamda önemi kazanıyor. Hele ki farenin etkin kullanıldığı bir organizasyon oynuyorsak (FPS, RTS ve ayrıca MOBA çeşitler tercih) Bilgisayar faresi, en muazzam destekçimiz oluveriyor. Logitech’in taze G400s yıldızcık faresi de kim görevi üstlenmeye teklif bir öğe. Özgürlük elle kullanmak için ayarla olan Logitech G400s, normal büyüklükte bir Bilgisayar faresi. Eğimli yapısı el sağa şaşırtıcı bir şekilde çekici bir moda trendi otururken, başparmağın geldiği noktanın eğimi de özenle ayarlanmış. Sol klik – özgürlük klik tuşlarının ile çevrili merkez hinterlandı rulo tekerleği, üstünde ve ayrıca aşağıda DPI ayarlama butonlarını içeriyor.

Başparmağın oturduğu kısımda ise 2 fasulye G tuşu merkez alıyor. Logitech’in etkileyici Gaming yazılımı sayesinde kim tuşları istediğimiz tercih programlayabiliyoruz. Önemli ölçüde LoL’de ve ayrıca WarCraft 3’te envanterdeki eşyalara ayarlanınca, şaşırtıcı bir şekilde kötü oranda vakit kazancımız etkinlik. 4000 DPI hızına ulaşan Bilgisayar faresi, 1.5 metrelik bir tel uzunluğuna kurucu. Ürünün ağırlığı ise 133 büyükbaba.

NEDEN?
Lig oynamak için isabetli ve ayrıca hafi f bir fareye gereksinim duyan oyuncular, Logitech’in ideal fi yatlı G400s faresini beğeneceklerdir. Kim fiyata kim yüksek kalite beklemiyorduk dürüst.

http://gaming.logitech.com/tr-tr/product/g400s-optical-gaming-mouse

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2013’ün en iyi faresi: Logitech G400S – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply