2013’ün en iyi güç kaynağı: HIGH POWER ASTRO GD 750 watt – Hardware Plus

2013’ün en iyi güç kaynağı: HIGH POWER ASTRO GD 750 watt – Hardware Plus

Astro GD’nin karanlık renkteki kasasının üzerine {altın} rengi yazılar yanı sıra fan çerçevesi yerleştirilerek pozitif bir iklim yakalanmış. Ürünün geri panelinde güç girişi yanı sıra anahtarının ve, son derece fantastik bir detaya tesis verilmiş. LED ışıklı bir Kırmızı bayrak ileri güç kaynağına ne {kadar} sıkıntı bindirildiği gösteriliyor. %10’luk dilimler halinde gösterilen güç tüketimi, bilgisayarın ne {kadar} güç tükettiği yaklaşık da teknik bilgi mal sahibi olmamızı sağlıyor.

Ürünün ileri anakarta giden 24 pinli yanı sıra 2 fasulye 8 pinli kablonun yanı Desen, 8 pinli göstermek kartı bağlantısı da bağlantılı olarak olay. Çeşitli diğer bütün kablolar ise modüler yapıda. İstediğimiz iyilik çıkartıp takabiliyoruz. Bundan sonra yapabileceğim garip itiraz, dakika 8 pinli anakart bağlantısının da çıkartılabilir olması gerektiği. 80 Plus Gold sertifi kasına yaratıcı olan güç kaynağı, %91 verimlilikle zirveye oynuyor. Olarak kullanılmak için üretildi kaliteli malzemeler, hem ürünün düzenli kalmasını sağlıyor hem de verimliliğin %91’e ulaşmasını.

NEDEN?

Verimlilikte yükseklik uç seviyelere ulaşmasının ve güç kaynağının ne {kadar} kullanıldığını gösteren bir göstergeye yaratıcı olması, High Power Astro GD’yi öne çıkarıyor. Donanımla meraklı herkesin kullanması gereken bir PSU.

http://www.highpower-tech.com/turkish/product.php

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2013’ün en iyi güç kaynağı: HIGH POWER ASTRO GD 750 watt – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply