2013’ün en iyi ikisi bir arada Ultrabook’u: DELL XPS 12 – Hardware Plus

2013’ün en iyi ikisi bir arada Ultrabook’u: DELL XPS 12 – Hardware Plus

Ürünün 12.5 inçlik ekranı, çerçevesi içerisinde dönebiliyor. Kim moda öne etkili bir şekilde bakması gereken gözünde canlandırmak, geri tarafa çevrilebiliyor. Sonuç olarak gözünde canlandırmak kapağı kapatılarak, cihazın bir anda tablete dönüşmesi sağlanıyor. Tabii kim gözünde canlandırmak tasarımı özellikle tablete geliştirmek için kesinlikle değil, anında bir moda geri tarafa görüntü göster için de işlev görebiliyor. Ürünün kim istihdam rahatlığı, 2013’ün en iyi 2’si bir arada Ultrabook’u seçmemize sebep olmak olay.

Full HD müzakere sağlayan ekranı, gerçekten net bir görüntü sağlıyor. Dell XPS 12’nin ağırlığı 1.4 kilogram, kalınlığı ise 20 mm. Dell XPS 12, 3. yaratılış Intel Core i3, Intel Core i5 ve ayrıca Intel Core i7 işlemci çipi seçenekleriyle olay. Intel HD Graphics 4000 GPU’su, işlemcinin içerisinde olanaklar alıyor. Kim grafi k işlemciyle pek istisnai olarak aktivite sorunsuzca oynamak uygulanabilir. Bütün kim donanıma bile Dell XPS 12, 8 saate {kadar} batarya ömrü sağlıyor. Ürünün içerisinde Windows 8 koşu sistemi kurulu halde olay.

NEDEN?
İkisi bir arada konseptine bambaşka bir perspektif getiren Dell, XPS 12’nin faydalı yapısıyla kim yılın en iyisi olmayı başarıyor. Ekranın kişiye özel boyunca gezi atabiliyor olması hap kullanıma imkan sağlıyorken, geri tarafını çevirdiğimizde de taşırken ekranın çizilme ihtimalini de ortadan kaldırmış oluyoruz.

http://www.dell.com/tr/p/xps-12-l221x/pd

Bunlar da ilginizi çekebilir(*12*)

İzliyorsun: 2013’ün en iyi ikisi bir arada Ultrabook’u: DELL XPS 12 – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply