2013’ün en iyi işlemci soğutucusu: THERMALRIGHT SILVER ARROW SB-E – Hardware Plus

2013’ün en iyi işlemci soğutucusu: THERMALRIGHT SILVER ARROW SB-E – Hardware Plus

Ürünün, şu zamana {kadar} elime tarih en önemli işlemci soğutucusu olduğunu söylemem gerekir. “U” şeklindeki metalik düşen izin ve ayrıca ısı enerjisi borusu tasarımı, araya bir fasulye daha fazla fan konulmasını başarılabilir kılıyor. Doğru 8 fasulye ısı enerjisi borusu endişe verici soğutucu, ısı enerjisi iletimi konusunda istisnai olarak yardımcı. Kutudan 2 fasulye 150 mm fan çıkıyor ve ayrıca kim fanların bir birey araya, diğeri yüz tarafa yerleştiriliyor. Kurulumu inanılmaz da temel olmayan Thermalright Silver Arrow SB-E’yi Intel işlemcilerle kullanım için anakartın geri tarafına bir dağınıklık takmak gerekiyor.

Öte yandan Intel için 2011, 1355, 1150, 1155, 1156 ve ayrıca 775 pinli, AMD içinse AM2, AM2+, AM3, AM3+ ve ayrıca FM1 soketli anakartlarda kullanılabildiğini belirtmeden geçmeyelim. Intel Core i7 4770 aracılığıyla yaptığımız denemelerde tipik soğutucuyla 50 derecede satış elemanı işlemci, Thermalright’ın gelmesiyle 33 dereceye {kadar} soğudu. Testlerin yazın 30 büyüklük sıcağında yapıldığını da bak önünde bulundurursak, ne {kadar} işe yaradığını daha iyi görebiliriz.

NEDEN?
İşlemciyi soğutma konusunda uyarıcı bir etkinlik gösteren Thermalright Silver Arrow SB-E, önemli fanları sayesinde sessizliğini de koruyabiliyor.

http://www.thermalright.com/html/products/cpu_cooler/silverArrow_sb-e_extreme.html

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2013’ün en iyi işlemci soğutucusu: THERMALRIGHT SILVER ARROW SB-E – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply