2013’ün en iyi klavyesi: Logitech G710+ – Hardware Plus

2013’ün en iyi klavyesi: Logitech G710+ – Hardware Plus

Logitech G710+’ın en büyük özelliği, firmanın başlangıçta özellikleri yıldızcık klavyesi olması. Yıldızcık ürünleriyle haşır neşir olan pek inanılmaz kişinin ilgisini çeken Logitech G serisi, başlangıçta defa özellikleri bir klavye ürününü içeriyor. Tuşların dizilimleri, doğru olması gerektiği seç. Bütün tuşlar etnik yerinde. Geleneksel dizilimli klavyelerle yazmaya alışkınsanız, G710+’ta her türlü bir ağrı çekmezsiniz. Dizilimler, boşluklar ilginç. Geleneksel klavyelerde birden inanılmaz tuşa basılamaması problemi, kim klavyede aşılmış. Bu nedenle {artık} otomobil yarışı oynarken hem gaza, hem NOS’a, hem sıkılı yumruk frenine, hem de döneceğiniz yöne basmanız
uygulanabilir.

Klavyenin sol tarafında 6 fasulye programlanabilir tuş sahip olmak yanı sıra kim tuşları 3 farklı hafızaya kaydedebiliyorsunuz. Firmanın başına yıldızcık klavyesinde bulundurduğu Windows tuşu engellemesi, aydınlatması yanı sıra aydınlatma armatürleri ayarları, G710+’ta da bulunuyor. Medya tuşları karışık bütün tuşların, klavyenin ciddi tuşlarından uzaktan kumanda konumlandırılmış olması, oyuncunun elinin çarparak alakasız bir tuşa basmasını engelliyor. Aynı şekilde sıradışı çok renkli aydınlatmasının, çeşitli diğer Logitech G klavyelerine oranla inanılmaz daha göz kamaştırıcı olduğunu belirtelim.

NEDEN?
Logitech’in ilginç klavye tasarımlarını özellikleri aksamla birleştirerek sunması, G710+’ta istisnai olarak bir konfor sağlıyor. Yüksek zamandır kim {kadar} huzurlu kullanılmış bir klavye görmemiştik.

http://gaming.logitech.com/tr-tr/product/g710plus-mechanical-gaming-keyboard

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2013’ün en iyi klavyesi: Logitech G710+ – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply