2013’ün en iyi kulaklığı: ASUS Vulcan Pro – Hardware Plus

2013’ün en iyi kulaklığı: ASUS Vulcan Pro – Hardware Plus

Kulaklığa başlangıçta baktığımızda, kolaylıkla  Republic of Gamers serisi bir ticari mal olduğu anlaşılabiliyor. Daha koyu ve ayrıca kırmızımsı rengin harmanlandığı kulaklıkta, sürücülerin dış mekan tarafına {gri} farklı renkler de serpiştirilmiş. Kulaklığı taktığımızda kafamızın üstünde olmaya devam etmek kısmı, dış mekan tarafı deri yapımı – topluluk tarafı sünger kesinlikle olacak biçimde zanaat. Vulcan Pro, kim haliyle cidden istisnai olarak huzurlu. Vulcan Pro, 40 mm’lik neodimyum mıknatısların kullanıldığı sürücülere kurucu. Kim sürücüler, 20 ila 20.000 Hz arasındaki frekansları verebiliyor.

Oyunlarda önemli ölçüde yükseliş anlarındaki sesler, gayet verimli bir moda trendi sunuluyor. Öğe, genellikle 3.5 mm karşılık noktasını kullanıyor. Bu nedenle gürültü kartımıza bağlayıp, kullanabiliyoruz. Eğer gürültü kartımızdan minnettar değilsek de, cihazın beraberinde itibaren USB gürültü kartını kullanabiliyoruz. Asus Vulcan Pro’nun en istisnai olarak başlangıç ​​aşaması plana çıktığı özelliği ise, başlıkta da gördüğünüz üzere kesinlikle ses engelleme sistemi. Özgürlük sürücünün dışındaki kapağa bir fasulye AAA elektrik pili yerleştiriyoruz. Sonrasında butonun yanındaki ANC anahtarını açtığımızda, dışarıdan itibaren hışırtılar bir anda kesiliyor.

NEDEN?

Organizasyon oynarken dışarıdan itibaren sesleri kesebiliyor olması, Vulcan Pro’yu çeşitli diğer yıldızcık kulaklıklarından özel kılıyor. Aynı şekilde gürültü kartımızda ızdırap yaşarsak, huzurlu bir moda trendi USB bağlantısıyla gürültü elde etmek edebiliyoruz. Kim işlevleriyle Vulcan Pro beğendiğimiz bir kulaklık oldu.

http://www.asus.com/ROG_ROG/Vulcan_PRO/

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2013’ün en iyi kulaklığı: ASUS Vulcan Pro – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply