2013’ün en iyi Linux yazılımı: LibreOffice 4.1 – Hardware Plus

2013’ün en iyi Linux yazılımı: LibreOffice 4.1 – Hardware Plus

LibreOffi ce, Windows, Macintosh, GNU/Linux ve ayrıca BSD için vahşi ve ayrıca tamamen ücretsiz bir ofis yazılımıdır. LibreOffice, bir ofis yazılımı olmanın geçmiş sunduğu bileşenlerle, açıkça anlamıyla bir özel verim takımıdır. LibreOffice’in size sunduğu; Writer (Dönem İşlemci), Calc (Profil Tablosu), Impress (Sergi), Draw (Çekici), Math (Aritmetik) ve ayrıca Base(Veri kaynağı) uygulamalarının müreffeh özellikleriyle, bütün bütün belgeler yetiştirme ve ayrıca istatistik taşıma ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

LibreOffice için güçlendirmek ve ayrıca belgelendirme tamamen ücretsiz olarak; müşteri, katkıcı ve ayrıca geliştiricilerden özellikli önemli, vahşi ve ayrıca tahmin edilen topluluğu vasıtasıyla sizlere sunuluyor

NEDEN?

Dünyada olarak görüntüle gören ofis yazılımı ancak Microsoft Office. Kim yüzden LibreOffice bütün Microsoft Offi ce formatlarına sorunsuz güçlendirmek veriyor. Bunlara ek olarak çok kendi alternatifi OpenOffice seç format sorunu yaratmıyor. Bunun hariç Mac OS’un kağıt formatlarını da sorunsuz kullanabiliyor. Sorunsuz PDF desteği de cabası.

http://tr.libreoffice.org/download/

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2013’ün en iyi Linux yazılımı: LibreOffice 4.1 – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply