2013’ün en iyi MacOS yazılımı: Evernote – Hardware Plus

2013’ün en iyi MacOS yazılımı: Evernote – Hardware Plus

Evernote gerekli olarak bir gözlemlemek almak yanı sıra arşivleme yazılımı. Evernote aklınıza gelebilecek bütün bütün ünlü platformlarda (ki buna cep telefonu de karışık) sorunsuzca çalışıyor. Platformlar arası senkronizasyonu da olan yazılımın gözlemlemek almak kısmı ise tanımı {kadar} temel kesinlikle değil.Evernote aracılığıyla ortak bir metni, bir web sayfasının tamamını, bir kısmını, bir fotoğrafı, gürültü kaydını veya yumruk yazısını tarih edebiliyor yanı sıra arşivleyebiliyorsunuz.

Daha sonradan da istediğiniz platformdan kim notlarınıza açıkça ulaşabiliyorsunuz.Evernote’u isterseniz mükemmel tamamen ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. Fakat tamamen ücretsiz sürümde tabii ki kullanabileceğiniz arşivalanınız izole edilip saklanmış. Eğer aylık kazanç ödemek isterseniz de 5 para tercih bir rakama ihtiyacınızı görecek {kadar} hinterlandı satın alabilirsiniz.

NEDEN?

Evernote dünyanın en kişilik gözlemlemek almak yazılımı. Fakat Evernote’u öne çıkaran esasen gözlemlemek almak özelliğinin geçmiş başına platformda çalışabilmesi yanı sıra senkronizasyon özelliği. Yazılımın çerçeve özel olarak olması da bir çeşitli diğer artısı.

www.evernote.com

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2013’ün en iyi MacOS yazılımı: Evernote – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply