2013’ün en iyi mobil işletim sistemi: Android 4.4 KitKat – Hardware Plus

2013’ün en iyi mobil işletim sistemi: Android 4.4 KitKat – Hardware Plus

Google’ın taze işletim sistemi Android 4.4 KitKat’ta ilgimizi başlangıçta çeken kalite taze e-book analiz özelliği oldu. Android 4.4 aracılığıyla hep birlikte Google’ın kitaplar ve ayrıca dergiler uygulamaları cihazınıza olay. Şimdilik broşür uygulaması çalışmıyor, fakat pek inanılmaz ders kitabı indirebiliyorsunuz.Tayin konusunda da Google pratik sonuç kimliği özelliğini aktif geçirmiş.

Şirketin titan telefon veri kaynağı yoluyla sizi sonuç kişiler eğer Google ileri çevrenizdeki girişim yerlerinin numaralarını belirlemek ediyor. Durum olarak sık sık sizi rahatsız edici eden pizzacınızın adı çıktığında suratına kapatabiliyorsunuz açmadan. KitKat’ta farkına varacağınız bir çeşitli diğer inşaat de cihazınızın hızının artışı gidiyor. Optimizasyon konusunda Google başlangıçta kez kim {kadar} verimli bir hareket attı. Özellikle teoride kesinlikle değil, LG Nexus 4’ümüzde performansın arttığını belirgin bir moda hissettik.

NEDEN?

Android 4.4 hepsi birden cihazınıza kusursuz tamamen ücretsiz olarak Quickoffice kuruyor gidiyor. Adından anlayabileceğiniz seç bir ofis uygulaması olan Quickoffi ce aracılığıyla hep birlikte Word, Excel ve ayrıca PowerPoint diye bildiğimiz SMS taşıma, tablo gelişmekte ve ayrıca gösteri gelişmekte yazılımlarını kullanabilirsiniz.

http://www.android.com/versions/kit-katman-4-4/

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2013’ün en iyi mobil işletim sistemi: Android 4.4 KitKat – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply