2013’ün en iyi oyun bilgisayarı: SAMSUNG NP700G7C – Hardware Plus

2013’ün en iyi oyun bilgisayarı: SAMSUNG NP700G7C – Hardware Plus

Samsung NP700G7C, 17 inçlik bir ekrana yaratıcı olan muazzam bir makine. Ürünün etkinlik seçenekleri özgürlük tarafında merkez banliyö bölgesi küçük anahtar sayesinde ayarlanabiliyor. Aşağıda en elektrik gücü tasarruflusundan en “yardır {baba}!”ya 4 mod ayarlanmış. Klavyenin oyuncular için önemini bir bakış önünde bulunduran Samsung, kim ürününde klavyesini fantastik bir stil ayarlamış. Tuşların yüksekliği fantastik, uzaklıkları olağanüstü, yumuşaklığı, yerleri açıkça anlamıyla arzu edilen. Eh, bir yıldızcık bilgisayarıyla e karşı karşıyaysak kesinlikle ki vahşi bir donanıma yaratıcı sahip olmalı.

Intel’in 3. Üretim Core i7 3610QM işlemcisine yaratıcı olan öğe, kapsamlı 8 GB RAM aracılığıyla destekleniyor. 1 TB dahili depolamak alanı ise, bütün oyunlarımızı saklayabilmemizi sağlıyor. Göstermek kartı ise Nvidia’nın GTX 675M tasarım. Spekülasyon edeceğiniz üzere, GTX 675M aracılığıyla oyunlar resmi olarak akıyor. Ürünün özelliklerine bağlı olarak arzu edilen fiyatı, kendisinin kim yılın yıldızcık dizüstü bilgisayarı seçilmesine katkıda bulunuyor.

NEDEN?
Yıldızcık dizüstü bilgisayarlarının genelinin titan iyilik olduğu şu zamanlarda Samsung’un daha ziyade daha taşınabilir bir öğe ortaya çıkarmış olması, yılın oyun bilgisayarı olarak seçmemizdeki etmenlerden bir birey. Asıl muazzam olan özelliği ise fantastik klavyesi.

http://www.samsung.com/tr/consumer/pc-peripherals-printer/notebook-computers/high-performance/NP700G7C-S01TR

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2013’ün en iyi oyun bilgisayarı: SAMSUNG NP700G7C – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply