2013’ün en iyi tablet aksesuarı: X-MINI MAX – Hardware Plus

2013’ün en iyi tablet aksesuarı: X-MINI MAX – Hardware Plus

X-mini’nin ürettiği portatif hoparlörler, taşınabilir cihazlarınızı istisnai olarak faydalı bir fiyata, verdiğiniz fi yatın istisnai olarak daha üstünde bir kalitede gürültü kavuşturuyor.
Ofisimizde X-mini MAX modelini inceleme fırsatı bulduk yanı sıra bütün dürüstlüğümle cihazın performansı bizleri son derece şaşkın. X-mini MAX, 2 adet birbirinin aynısı yanı sıra istisnai olarak minik hoparlörden oluşuyor. 2W’lık 2 adet ses hoparlörü son derece iyi gürültü veriyor. Ayrıca sesi sonuna {kadar} açtığımızda ofi simizi rahatlıkla inlettiler. Kim hoparlörleri isterseniz birbirine bağlayabiliyor, isterseniz başına ikisini de benzersiz cihazlara bağlayabiliyorsunuz. Aynı şekilde X-mini ürünlerini birbirine de bağlayıp gürültü sisteminizi daha da güçlendirebiliyorsunuz. Hoparlörler bilgisayarınızın veya cep telefonu cihazınızın 3.5 mm’lik girişinden sesi alıyor. Ima etmek ise USB slota {bağımlı}. 2.5 saatlik bir şarjda kusursuz dolan ekipman 18 saate {kadar} kesintisiz popüler müzik çalabiliyor.

NEDEN?
Cepte taşınacak {kadar} minik boyutta olmasına bile bangır bangır gürültü verebiliyor olması, X-mini MAX’i fantastik bir tablet aksesuarı haline getiriyor. Tablette hareketli resim monitör {artık} istisnai olarak daha pozitif.

http://www.x-mini.com/

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2013’ün en iyi tablet aksesuarı: X-MINI MAX – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply