2013’ün en iyi tarayıcısı: IRIScan Book Executive 3 – Hardware Plus

2013’ün en iyi tarayıcısı: IRIScan Book Executive 3 – Hardware Plus

Kimi mesleklerde yeterli yeterli web sayfası taraması yapılması gerekiyor. Yeterli miktarda değerlendirme yürütmek için ya masamızın ileri titan iyilik bir tarayıcı olması, veya tekrar tekrar kalkıp tarayıcıya gidip işimizi görmemiz gerekiyor. IRIScan Book Executive 3, kim işlemi şaşırtıcı bir şekilde daha basite indirgeyen bir tarayıcı.IRIScan Book Executive 3, bar biçimindeki yapısıyla tavsiye çekiyor.

Zirve tarafında açma – kapama / değerlendirme tuşu olanaklar hinterlandı makine, o anki ayarlarını görüntülemek için çok küçük bir LCD gözünde canlandırmak kullanıyor. Canlı – renksiz tercihi yapabilen öğe, 900 dpi’a {kadar} değerlendirme yapabiliyor. WiFi desteğiyle aniden kağıt gönderimi sağlayan öğe, dilediğimiz takdirde MicroSD yuvasındaki karta da gönderebiliyor. Öğe, 4 fasulye AAA pille çalışıyor. Taramak istediğimiz alan ileri yatay bir moda trendi kaydırarak değerlendirme işlemini gerçekleştirebiliyoruz. Canlı A4 sayfaları 4 saniyede, daha koyu beyaz renkli sayfaları ise 2 saniye iyilik kısa süreli bir sürede tarayabilen makine, bunları PDF yanı sıra JPG olarak kaydedebiliyor.

NEDEN?

Tarayıcının hantal yapısını yok eden yanı sıra bunu ufacık bir çubuğa sığdıran IRIScan, böylesi bir taşınabilirliğe ne olursa olsun verimli değerlendirme performansıyla yılın tarayıcısı olmayı haketti.

http://www.p4c.philips.com/cgi-birçok bin/dcbint/cpindex.pl?slg=en&scy=kr&mid=Link_Software&ctn=278C4QHSN/61

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2013’ün en iyi tarayıcısı: IRIScan Book Executive 3 – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: (*3*)

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply