2013’ün en iyi Ultrabook’u: SONY VAIO PRO 11 – Hardware Plus

2013’ün en iyi Ultrabook’u: SONY VAIO PRO 11 – Hardware Plus

11 inçlik bir ekrana yaratıcı olan(*11*) Sony Vaio Pro 11, yoğun çizgilere yaratıcı tasarımıyla keyifli bir görüntü sağlıyor. Vaio karizmasını sürdüren cihazın en devasa özelliği ise karbon dioksit fiber kasası. Alüminyuma bağlı olarak son derece daha küçük bir bileşik olan karbon dioksit fiber, sağlamlığıyla da başlangıç ​​aşaması plana çıkıyor. Sonuç olarak küçük olduğu {kadar} da zorlu bir makine çıkmış ortaya.

Elbette, küçük diyoruz da ne {kadar} küçük  kim makine? Söylüyorum: 870 büyükbaba! Ticari mal o {kadar} küçük ki, elimde taşırken ne olursa olsun ağırlığını tam olarak bütün dürüstlüğümle hissetmedik diyebiliriz. Çantada taşırken hissetmek pratik olarak zor. Dünyanın en hafifi olma ünvanını elinde bulunduran Vaio Pro 11, buna ne olursa olsun bulundu yanı sıra sert donanımıyla bir bakış dolduruyor. İçerisinde Intel’in Core i5 4200U işlemcisini bulunduran Vaio Pro 11, içerisindeki tümleşik graf k işlemcisini kullanıyor: Intel HD Graphics 4400. 4 GB RAM’e yaratıcı olan ticari mal, 120 GB’lik SSD depolamak alanı sunuyor. 11.6 inçlik ekranı ise Full HD müzakere sağlayarak ortaya net bir görüntü çıkartıyor. Ekranın yapısının, Sony’nin en bulundu göster teknolojisi olan Triluminos olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

NEDEN?

Son derece küçük yapısı, kaliteli tasarımı, bileşik kalitesi, uzun performansı, güvenilir ergonomisi… Sony Vaio Pro 11’i kaynak “Yılın en iyi Ultrabook’u” seçtiğimizin son derece sayıda cevabı bulunuyor. Ama bunlardan en önemlisi 870 gramlık hafifliği.

http://www.sony.com.tr/product/vn-pro/tab/overview

Bunlar da (*11*)ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2013’ün en iyi Ultrabook’u: SONY VAIO PRO 11 – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply