2013’ün en iyi Windows 8 uygulaması: TeamViewer Touch – Hardware Plus

2013’ün en iyi Windows 8 uygulaması: TeamViewer Touch – Hardware Plus

Evdeki bilgisayarınızdan almanız gereken bir dosyayı unuttunuz mu? Teamviewer Touch aracılığıyla ofisinizden bağlanıp, evdeki bilgisayarınızı doğrudan al ve ayrıca kendinize dosyayı gönderin. Eğer siz de bütün işlerinizi ya da verilerinizi bir bilgisayara ilişkili olarak tutuyorsanız, gerçekten sizin de uzaktan bağlanıp verilere ulaşma ihtiyacınız oluyordur. Telefonun ucundan birine laf anlatarak bilgisayarda bir faktör yaptırmak akıllara durgunluk veren olacağı için, en temizi bilgisayara bağlanıp kendi benliğimiz yapmamız.

Teamviewer Touch kim organizasyon için en iyi yazılımlardan bir kişi. Tipik kullanıcılara bedava olan Teamviewer Touch, eşit masaüstü sürümü seç organizasyon önemli kullanıldığında ücretli profil sayfası ihtiyaç ediyor. Windows 8’in dokunmatik arayüzüne uyarlanan son zamanlarda arayüz, inanılmaz şekilde sakin bir birlikte çalışmak vaadediyor. Oluşturduğumuz profil sayfası sayesinde bağladığımız bilgisayarlara rahatlıkla erişebildiğimiz Teamviewer Touch’ı bütün Windows 8 kullanıcılarına yardım ediyoruz.

NEDEN?

Hali hazırda yardımcı olan Teamviewer yazılımı, pek son derece platformlarla beraber dokunmatik Windows 8’de de yerini almış olması sevindirici bir haber. Istisnai olarak tipik olarak olmasa ne olursa olsun aramak aramak temel ihtiyaç duyacağımız ender yazılımlardan. Açıkça kurup, gerektiğinde kullanmalık.

http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/teamviewer-touch/417cca6d-744d-4770-b168-12171f73ed37

(*8*)Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2013’ün en iyi Windows 8 uygulaması: TeamViewer Touch – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply