2013’ün en iyi Windows Phone 8 uygulaması: Nokia Camera – Hardware Plus

2013’ün en iyi Windows Phone 8 uygulaması: Nokia Camera – Hardware Plus

Nokia’nın Lumia 1020 aracılığıyla yaptığı video kamera atağı, beraberinde en uygun ölçüde bir rutin getirdi: Nokia Camera. Kim rutin, düzenli bir mantıklı telefon video kamera uygulamasından istisnai olarak hatta daha fazla dikte seçeneği sağlıyor. Inanılmaz çamaşırhane yapıdaki kim rutin, mükemmel {otomatik} seçeneklerin ve istendiği takdirde elle ayarlamalar yapabileceğimiz bir arayüze yaşamak. Kim arayüz üzerinden elle uzmanlaşmak, ISO, pozlama süresi yanı sıra beyaz renkli
dengesi iyilik ayarları değiştirebiliyoruz.

Bütün kim ayarları yaparken telefon da bir yandan bize {otomatik} olan ayarlarda hangi değerin faydalı olduğunu gösteriyor. Mesela bir ortamda ISO’yu 800 yaptıysak, ışığı verimli ayarlamak için 1/4 saniye pozlama yapmamız gerektiğini söylüyor. Şirketimiz de buna bağlı olarak değişiklikler yaparak istediğimiz fotoğrafl bal arısı ödünç almak edebiliyoruz. Uygulamanın istihdam kolaylığı yanı sıra arayüzün güzelliği bildirmek çekerken, 4 saniyeye {kadar} uzatılabilen pozlama süreleriyle etkileyici fotoğraflar ödünç almak edebiliyoruz.

NEDEN?

Çirkin donanımlar, kim çılgınlığı uygun şekilde iyi sunamayan yazılımlarla anlamsızlaşırlar. Nokia, Camera uygulamasıyla 41 megapiksellik canavarı, herkesi bir amatör dijital fotoğrafçı haline getirebilecek durumda. Kim {kadar} fazla çeşitler sunuyor olması, Nokia’nın PureView serisine karışık olmayan telefonları kullananları kıskandırıyor.

http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/nokia-camera/bfd2d954-12da-415c-ad99-69a20f101e04

(*8*)Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2013’ün en iyi Windows Phone 8 uygulaması: Nokia Camera – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply