2013’ün en iyi Windows yazılımı: Rainmeter 3 – Hardware Plus

2013’ün en iyi Windows yazılımı: Rainmeter 3 – Hardware Plus

Türkçe desteği de bulunanRainmeter, kusursuz tamamen ücretsiz kullanabileceğiniz bir yazılım uygulaması. www.rainmeter.net adresine kademeli olarak kim minik boyutlu yazılımı rahatlıkla Windows koşu sistemi kullanan bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Aslında 3.0.2 sürümü stabil yayınlanan sonuçlandırmak stil. 3.1 sürümü ise Beta aşamasında daha. Yazılımda çok kendi zevkinize bağlı olarak mevcut bir motif indirebilir veya epeyce zorlarsanız istediğiniz moda çok kendi temanızı da sıfırdan oluşturabilirsiniz.

Rainmeter aracılığıyla yapabileceklerinizin sınırı yok. İstediğiniz masaüstü resmini ekleyerek kim masaüstü yetkililer üzerindeki noktalara istediğiniz ikonları veya istediğiniz Rainmeter bileşenlerini ekleyebilirsiniz. Kim sayede dünyada sizden ek kimsede olmayacak kişiselleştirilmiş bir masaüstüne çok kendi zevkiniz uyarınca yaratıcı olabilirsiniz.

NEDEN?

Rainmeter aracılığıyla masaüstünüze istediğiniz başına şeyi, istediğiniz yere koyabilir, istediğiniz görevi yapmasını sağlayabilirsiniz. Windows koşu sistemli bilgisayarınızın masaüstünü bambaşka bir görünüme sokabilirsiniz.

http://rainmeter.net/cms/

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2013’ün en iyi Windows yazılımı: Rainmeter 3 – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: (*3*)

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply