2013’ün en iyi yazılım teknolojisi: Samsung Split-Screen – Hardware Plus

2013’ün en iyi yazılım teknolojisi: Samsung Split-Screen – Hardware Plus

Iyi bir fikir telefonlarımızın ekranları da {artık} son derece devasa. Ayrıca standardın 5 inçlere geldiğiniz söyleyebiliriz. 6 inç göstermek yanı sıra üzeri pratik telefonlara Ayrıca phablet diyoruz. Samsung’un ekranı bölerek 2 uygulamayı hepsi birden çalıştırma seçeneği kim ekranların hakkını vermemizi sağlayan bir nitelik.

Cep telefonu cihazlarımızın donanımlarının da gelişmesiyle 2013 yılında piyasaya sunulan hemen hemen bütün Galaxy cihazlarda keşfedildi kim nitelik düzgün olarak kullanılmaya başlandı. S-Pen aracılığıyla hep birlikte kullanıldığında önemli ölçüde ekranın bir tarafında gözlemlemek alırken çeşitli diğer tarafta tarayıcıda gezmek veya bir gösteri monitör son derece keyifli yanı sıra düzgün etkinlik.

Kim nitelik başlangıçta kez esasen 2012 yılında, başlangıçta Samsung Galaxy Tab 10.1 aracılığıyla tanıtılmıştı. Donanımların daha da gelişmesiyle hep birlikte 2013 yılında doğru anlamıyla akıcı bir hale geldi. Kim yüzden esasen bir yaratıcı düşünme kesinlikle değil, fakat 2013 yılının yazılımsal en büyük teknolojisi diyebiliriz.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2013’ün en iyi yazılım teknolojisi: Samsung Split-Screen – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply