2013’ün en iyi yazılımı: Rainmeter 3 – Hardware Plus

2013’ün en iyi yazılımı: Rainmeter 3 – Hardware Plus

Genel olarak kullandığımız yazılımların amacı yaptığımız işleri daha hızlı hale kurmak, yaygın olarak kullanamayacağımız belge türlerini egzersiz veya mesleğimiz aracılığıyla endişeli gerekliliklerimizi yerine kurmak kılıf. Fakat Rainmeter’ın farkı, sonucunda ortaya doğru bir zanaat eseri çıkarabiliyor olmanız.

Elektronik aletler şarkılar yapanlar veya illüstratörler işlerini bitirip toparla kez dinlediklerinde / baktıklarında gurur duymak duyarak bilgisayarlarını kapatabiliyorlarsa, iyi girişim yaptılar demektir. Özdeş hissiyatı, Rainmeter aracılığıyla işiniz bitip masaüstünüzü izlemeye başladığınızda da hissediyorsunuz. Gerçeği nedeniyle ortaya çıkan mükemmel otantik eserin dünyada bir eşi benzeri daha yok. Kim eserinizi bir gözünde canlandırmak görüntüsü alarak bütün dünyayla paylaşabiliyorsunuz da.

Pratikte kim on yıl kullandığımız yazılımlar ortasında Rainmeter’ı en türünün tek örneği noktaya koyan da kim. İstediğiniz başına moda trendi masaüstünüzü özelleştirmenize imkan tanıyan, Windows’un alışılagelmiş bileşenlerinin isterseniz Daha önce hiç birini kullanmadan masaüstünüzden herhangi bilgiye özgürce ulaşmanızı sağlayacak bir düzeni kurabiliyorsunuz Rainmeter aracılığıyla. İşte kim yüzden Rainmeter muhtemelen faydalı olarak size mülk katmayabilir, kazandıracağı en fazla dönem olacaktır. Fakat ortaya çıkan özet, sizi doyuracaktır.

http://rainmeter.net/cms/

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2013’ün en iyi yazılımı: Rainmeter 3 – Hardware Plus

Manuel: (*3*)

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply