2014 birinci çeyreğinin galibi: iPhone 5S – Hardware Plus

2014 birinci çeyreğinin galibi: iPhone 5S – Hardware Plus

Samsung’un dakika dördüncü rakamlarında düşüşler yaşanadursun ezeli rakibi Apple tarafında Meslekler şimdilik gerçekten iyi (PL) kesinlikle olacak. Bildiğiniz tercih 2 marka adı zaten dünyanın en istisnai olarak satan telefonları konumunda. Bölgesine bağlı olarak birinci ve ayrıca dakika değişse de Samsung ve ayrıca Apple dünyaya ancak domine ediyor.

ABI Research adlı firmanın verdiği bilgiler de benzer şekilde. Analizler, sanayi verileri ve ayrıca başlangıçta çeyrekte en istisnai olarak satan başlangıçta cihaza bağlı olarak hazırlanan verilerde başlangıçta çeyreğin de kim ikili vasıtasıyla domine edildiğini görüyoruz.

Q1 de en istisnai olarak satan başlangıçta 5 telefon

Kim dönemde 2 cihazı bulundu AppleiPhone 5s aracılığıyla birinciliği alırken iPhone 4s 5. sırada tesis almış. Kim ikilinin arası ise Samsung’larla tamamlandı. Galaxy S4 I9500 Exynos versiyonu, Galaxy S3 I9300 ve ayrıca Galaxy S4 I9505, 4G’li Snapdragon versiyonu başlangıçta çeyrekte en istisnai olarak satan (benzer sırayla) dakika, 3 üncü ve ayrıca dördündü telefon olmuşlar. İlk 20 listesinin onayla kalanında ise Sony, LG ve ayrıca başlangıçta defa aslında olmak üzere Xiaomi tesis alıyor. HTC ve ayrıca Huawei ise başlangıçta 20’den düşmüş durumda.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2014 birinci çeyreğinin galibi: iPhone 5S – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply