2014 Wargaming.net Ligi’nin ilk sezonu başlıyor – Hardware Plus

2014 Wargaming.net Ligi’nin ilk sezonu başlıyor – Hardware Plus

5 yetki alanı’nin 2.5 Bin $’lık teşvik havuzu için savaşacağı 2014 Wargaming.net ligi ilk başlangıcını yapıyor. Sorun hakkındaki yakalama bültenini aşağıdan okuyabilirsiniz.

“2014 Wargaming.net Ligi’nin İlk Sezonu Başlıyor

Wargaming bu akşam 2,5 bin $’lık teşvik havuzuna yaratıcı 2014 Wargaming.net Ligi’nin bir tip bölgede yasal olarak başladığını duyurdu. Tedarikçi, 2014 yılında e-Egzersiz yapmak tanıtımlarına açıkça 10 bin $’lık bir finansal yatırım yapmayı hedefliyor.

Wargaming Uluslararası yanı sıra Kuzeyinde Amerika e-Sporlar Direktörü Mohamed Fadl: “Polonya’nın Varşova kentindeki Devasa Finallerde bütün dünyadan oyuncularda tutkuyu, heyecanı yanı sıra kendini World of Tanks’e adamışlığı gördük.” dedi yanı sıra sözlerine şöyle oyalanmak etti: “2014 aktivitelerinin ilk sezonunun başlamasıyla en kısa sürede daha dünyadaki en harika World of Tanks oyuncusu ünvanını toplamak için savaşan inanılmaz yetkin oyuncuları göreceğiz yanı sıra aksiyonun şekillenişini görmek için sabırsızlanıyoruz.”

İlk sezonda dünyanın 5 gerekli bölgesi olan Özel olarak Devletler Topluluğu, Uluslararası Birliği, Kuzeyinde Amerika, Çin yanı sıra Asya’dan katılımcılar World of Tanks üstünlüğü için savaşacaklar. Başarıyla geçti seneden türünün tek örneği olarak, Asya bölgesi Kuzeyinde Koreli oyuncuları da bünyesinde barındıracak yanı sıra izleyicilerin katılımıyla daha yoğun bir çekişme yaşanacak.

Aşağıda listelenmiş, Zaman 1’in bölgelere bağlı olarak temsilci başlangıç ​​ tarihlerini görebilirsiniz.”

• Asya (Kore entegre) – 10 kolayca
• Uluslararası Birliği – 12 kolayca
• Kuzeyinde Amerika – 12 kolayca
• Özel olarak Devletler Topluluğu – 19 kolayca
• Çin – 26 kolayca

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2014 Wargaming.net Ligi’nin ilk sezonu başlıyor – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply