2014’te akıllı telefon satışları ilk defa milyarın üzerine çıktı – Hardware Plus

2014’te akıllı telefon satışları ilk defa milyarın üzerine çıktı – Hardware Plus

{Artık} elimiz kolumuz {kadar} bir parçamız olan akıllı telefonların 2014 yılında yaptığı satışlar GfK’nin raporlarında ortaya çıktı yanı sıra ilk defa milyarı geçti.

Akıllı telefon pazarı sonuçları 2014 yılı için de belli oldu. Buna bağlı olarak geçtiğimiz on yıl sırasında toplamda 1.2 milyar akıllı telefon satışı gerçekleşti. GfK’nın yayımladığı veriye bağlı olarak satışlar eski yıla bağlı olarak %23 oranında genişletmek göstermiş.

Satışları kapsamlı erkanlı telefonlar domine ederken iPhone’un da kapsamlı ekrana geçmesi kim konuda başarılı bir bina. Yetki alanı olarak ise Latin Amerika geçtiğimiz on yıl pazarda büyük sorumluluk oynadı.

GfK’nın ilk defa bir raporunda akıllı telefon satışlarının 1 milyarı aştığı görüldü. Kim yılın tahminlerinde ise özdeş oranda bir genişletmek beklenmiyor yine de on yıl sonuçta %14’lük bir oranla 1.368 milyar rakamına ulaşılacağı düşünülüyor.

Bunun yakın rakamların gönderim kesinlikle değil dönüşüm olduğunu da belirtelim. GfK’nin 90 benzersiz pazardan aldığı gerçeklik dönüşüm rakamları aracılığıyla oluşturduğu kim verinin diğerlerine nazaran meşru olduğunu söylemek başarılabilir.

Nitekim raporda 2015 yılının 100 doların altındaki telefonlar için acımasız bir on yıl olacağı da belirtiliyor. Toparla dönemin akımı olan ucuz ortasında derece telefonlar Asya Pasifik yanı sıra Kuzeyinde Amerika pazarları haricinde artacak.

5 inç yanı sıra üstü telefonların 2014 yılında sükse yaptığını düşündüğümüzde rapora bağlı olarak 2015 yılında kim cihazların satışında %180’lik bir genişletmek olacağı söyleniyor. GfK’ya bağlı olarak kim telefonlar satışları domine edecekler.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: 2014’te akıllı telefon satışları ilk defa milyarın üzerine çıktı – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply